Clement “Puppey” Ivanov jäi The Internationali kvalifikatsioonis teiseks: põhiturniirile see teda ei vii, aga üks õlekõrs on veel jäänud

Clement "Puppey" Ivanov on üks ajaloo edukamaid "Dota 2" mängijaid. Foto: Dot Esports

Täna öösel lõppesid “Dota 2” turniiri The International 2022 kvalifikatsioonid, kus Lääne-Euroopa regioonis saavutas teise koha Eesti e-sportlane Clement “Puppey” Ivanov ja tema meeskond Team Secret.

Team Secret pidi finaalis skooriga 0-3 alla vanduma meeskonnale Entity, kes võiduga ühtlasi ka endale pääsu Internationalile kindlustas.

Tänu esikolmikusse jõudmisele läheb aga Secret nüüd kohta välja võitlema last chance kvalifikatsioonides, kus võtavad mõõtu iga regiooni kvalifikatsioonide parimad (v.a esikoht). Kokku osaleb seal 12 tiimi, kellest põhiturniirile pääseb vaid kaks.

Clement “Puppey” Ivanov on ainuke “Dota 2” mängija, kes on seni osalenud igal Internationalil alates esimesest ehk 2011. aasta turniirist. Kui ta nüüd selle aasta turniirilt eemale jääks, oleks see tema jaoks esmakordne. Eelmisel aastal jäi ta oma meeskonnaga kolmandaks ja võitis 3,6 miljonit dollarit.

The International näol on tegemist aasta suurima “Dota 2” turniiriga, mille auhinnafond on olnud viimastel aastatel mitukümmend miljonit dollarit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.