Must päev: kahe Eesti “CS:GO” mängija klubid otsustasid tegevuse lõpetada

Team Finest ja Kristjan "shokz" Jakobson (vasakul).Foto: HLTV.org

Neljapäeval selgus, et praeguses koosseisus ei jätka kaks “CS:GO” klubi: TITANS ja Team Finest. Mõlemad olid professionaalsel tasemel tiimid, kus mängis ka kaks Eesti e-sportlast: Anton “supra” Tšernobai ja Kristjan “shokz” Jakobson.

Kahest tiimist edukam oli kindlasti Team Finest eesotsas Jakobsoniga: meeskond võitis esikoha ja 80 000 dollarit turniiril Pinnacle Cup IV ja nad olid vahepeal 20 maailma parima tiimi seas. Neljapäeva õhtul Finest aga teatas, et lõpetab organisatsioonina tegevuse ja paneb uksed kinni, ehk sisuliselt jäävad mängijad töötuks.

Finesti mängijad teatasid, et mängivad kuu lõpuni meeskonnana edasi, kuid pole teada, mis tulevikus saab. Jakobson mängis meeskonna eest natuke üle aasta.

TITANS püsis koos vaid kaks kuud. Klubis oli peale Tšernobai teisigi legendaarseid mängijaid, nende hulgas näiteks Robin “ropz” Kooli endine tiimikaaslane Tomáš “oskar” Šťastný, kuid sellegipoolest ei suutnud meeskond häid tulemusi näidata.

Neljapäeva õhtul teatas klubi, et on otsustanud mängijad müüki panna. See tähendab, et meeskond praeguses koosseisus ei jätka ning teised klubid võivad nende lepingud üle osta.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.