Video: üks maailma parimaid jalgpallureid Neymar võiks vabalt “CS:GO” mängijana leiba teenida

Neymar on täpne nii palliplatsil kui ka virtuaalsel lahinguväljal.Foto: ZBT

Brasiilia jalkastaar Neymar on eelkõige tuntud ebamaiste vutioskuste poolest, kuid tuleb välja, et ta mõistab ka täitsa adekvaatselt “CS:GO-d” mängida.

Neymar osales hiljuti koos mitmte teiste jalgpalluritega Brasiilia e-sporditiimi FURIA korraldatud üritusel. Kaardil Mirage mängides jäi ta terroristide tiimis olles üksinda kolme vastase vastu vähemusse, kuid see teda ei heidutanud. Neymar mängis nagu vana rahu ise ja peagi magasid kõik kolm vastast igavest und.

https://www.instagram.com/p/B4cfMSuoDWS/?utm_source=ig_embed

Aga ei, ainult ühest säravast hetkest Neymarile ei piisanud. Natukene hiljem sai ta uuesti hakkama täpselt sama trikiga ja alistas Mirage’il üksinda kolm vastastiimi mängijat, näidates üles head mängu- ja kaarditunnetust.

Lõpuks võitis Neymari meeskond kohtumise pika puuga skooriga 16:6. Jalgpallur näis kogu matši vältel kui kala vees, kes on kogu elu “CS:GO-d” mänginud.

Lisaks Paris Saint-Germainis (ja Brasiilia koondises) mängivale Neymarile tegid mängus kaasa ka FC Barcelona hingekirjas olev Arthur Melo ja Manchester City ridadesse kuuluv Gabriel Melo. Teised jalgpallurid Neymari saavutusi korrata ei suutnud, kuid samas on kaheldav, et mees nüüd enda 250 miljoni dollari suurusest lepingust lahti ütleb.

Samas, kui jalkakarjäär ühel päeval läbi saab, siis vähemalt nüüd peaks tulevik e-spordis olema kindlustatud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.