Vaata treilerit: märtsis jõuab kinodesse aus dokumentaal Kristiina Ehinast

Poetess Kristiina Ehin.Foto: tootja

Alates 8. märtsist kinodesse jõudvas dokumentaalfilmis “Vetelkõndija” jagab Kristiina Ehin esimest korda teemasid, millest pole seni rääkinud.

Režissööri Anu Auna sõnul avavad Ehina ausad, ilusad ja valusad jagamised meile, millistest kogemustest on ta pidanud läbi tulema, et kasvada selleks naiseks ja poeediks, kellena me teda täna tunneme.

Koos Kristiinaga on kinolinal ka abikaasa Silver Sepp, ema Ly Seppel-Ehin, õde Eliisa Ehin, ansambel Naised Köögis ja paljud teised. 

“Minu jaoks on olnud väga inspireeriv kaameraga jälgida nii põnevat ja lummavat naist nagu Kristiina Ehin,” rääkis režissöör Anu Aun.

“Ükskõik kui muinasjutuline filmi peategelase elu ja isiksus kõrvaltvaatajale paistab, vähesed aimavad, kuidas ta ise selle muinasjutu enda elus reaalsuseks on loonud,” rääkis Aun. “Ma usun, et see film puudutab paljude vaatajate südameid. Naised leiavad siit kindlasti rohkelt äratundmist, meestel aga aitab see ehk paremini mõista õrnema soo hingeelu.” 

“Vetelkõndija” on režissöör Anu Auna esimene täispikk dokumentaalfilm. Varasemalt on Anu Auna ja Maie Rosmanni koostöös valminud 2018. aastal linastunud koguperefilm “Eia jõulud Tondikakul”, mis tõi kinodesse üle 150 000 vaataja ning võeti soojalt vastu ka rahvusvahelise publiku poolt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.