GTA: The Trilogy on arvutile jälle kättesaadav, kuid fännid ei ole rahul

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive edition on peale 72 tunnist pausi arvutile jälle saadaval.Foto: Gamingbible

Kui Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive edition eelmise kuul välja kuulutati, olid paljud frantsiisi fännid ekstaasis. Remasterdatud GTA lll, Vice City ja San Andreas uutele konsoolidele on midagi, mida inimesed on juba aastaid tahtnud ning kasulik ka Rockstarile, kes saaks projektiga “raha printida”, nagu kirjutas GamingBible. Nad lisasid, et arvasid alguseses, et selline projekt ei saa läbi kukkuda. 

Kuid nagu on meediast kuulda olnud, on kolmikprojektiga suuri raskusi. Mängud tulid välja, kuid rohkete vigade ja katkise graafikaga. Samuti on palju jõudlusega probleeme, kus uued konsoolid ei suuda ligi 20 aastat vanu mänge välja jooksutada ning arvutil ei töötanud triloogia vahepeal päevade kaupa.

Nüüd küsivad osad mängijad Rockstarilt raha tagasi ja triloogiat on kutsutud isegi selle aasta Cyberpunkiks. Lisaks sellele, on mängudel Metacriticus reiting 0.5/10, mis on üks madalamaid skoore läbi aegade.

Twitteris on erinevad mängijad kirjutanud probleemidest nagu liigne helkimine mängus, jõnksumine, kokkujooksmine ning ühe inimese sõnul ei ole mängus vihmaga mitte midagi näha, kuna vihmapiisad on valged.

Rockstari klienditoe meeskond on lubanud probleemid parandada võimalikult kiiresti. Vahepeal oli triloogia arvutitele kolm päeva kättesaamatu, kuna Rockstari sõnul panid nad mänguga kaasa üleliigseid faile. 

On aga vähemalt üks juutuuber, kes on Definitive versiooni vigadest sillas. Vadim M. teeb ülevaateid mängude telgitagustest ning leidis kaustast originaalmängu faili, kus on kirjas arendajate kommentaarid. Tõenäoliselt jättis Rockstar Games selle faili mängu failidesse kogemata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.