Kõlakas: “GTA 6” tuleb pidevalt muutuva kaardiga, kuid seda peab veel kaua ootama

Veel ei ole teada, millal "GTA 6" ilmub.Foto: imgur

Kuulu järgi üritab mängustuudio Rockstar muuta hetkel areduses olevat “GTA 6” huvitavamaks mängu kaardile pidevalt laiendusi lisades.

See info pärineb Tom Hendersonilt, kes on varasemalt Rockstari arendatud mängude kohta korrektset siseinfot lekitanud. Väidetavalt soovivad arendajad vältida “GTA V” stsenaariumi kordumist, kus mängijad on sunnitud aastaid mängima ühel ja samal kaardil, mis märkimisväärselt ei muutu.

Hendersoni sõnul tuleb “GTA 6” kaart eelkäija omast oluliselt staatilisem. Väidetavalt plaanivad arendajad sellele aja jooksul lisada uusi sektsiooni, et mängukogemus püsiks värske ja huvitavana.

Veel väidab Henderson, et järgmise “GTA” tegevus toimub Vice Citys, mis kattub ka mitmetes varasemates leketes päevavalgele tulnud infoga.

Paraku tundub aga, et järgmist “GTA-d” peame veel üsna pikalt ootama. Hendersoni sõnul on “GTA VI” arenduses veel kaua ja ei jõua kohale enne 2025. aastat. Kui järgmine “GTA” mäng peaks tõepoolest ilmuma just 2025. aastal, siis tähendaks, et viienda ja kuuenda osa vahele jääks tervelt 12 aasta pikkune paus.

Arendajad ei ole Hendersoni väiteid kinnitanud ja seega tasub tema ütlustesse suhtuda skepsisega. Siiski, “GTA 6” lekked on alati huvitavad. Näiteks eelmise aasta lõpus lekkis väidetavalt “GTA 6” kaardi algne versioon.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.