Praegu saad võimsa soodukaga mitmeid kõrgelt hinnatud automänge

Rallifännid saavad odavamalt kätte "WRC" mänge, kus saab kihutada ka Ott Tänakuna.Foto: Bigben Interactive

Hetkel on Humble Bundle’i e-poes käimas suur soodusmüük, mille raames saab hea hinnaga soetada tuntud automänge.

Alustame eestlaste jaoks kõige olulisemast, “WRC” rallimängudest ehk “Ott Tänaku simulaatorist”. Kui kõige uuema “WRC” mängu omamine ei ole sulle elutähtis, siis 2019. aasta “WRC 8” saad kätte 8 euroga.

Kui oled valmis maksma natukene rohkem, siis uuem “WRC 9” on alla hinnatud 50% ja maksab 25 eurot. Võid ka paar kuud oodata, kuni ilmub “WRC 10”, kus saad juba kihutada virtuaalsetel Rally Estonia radadel.

“WRC” mängudest mitmekülgsemate simulaatorite otsijatele võib meeldida “Project Cars 2”, mille saab praegu kätte 9 euroga. 70% on hinnast kaotanud ka “Project Cars 3”, mis maksab 18 eurot.

Kõrgelt hinnatud võidusõidusimulaatori “Assetto Corsa” eest pead praegu maksma ainult 4 eurot. Veidi uuem “Assetto Corsa Competizione” on küll veidi kallim ja maksab 16 eurot, kuid see on siiski alghinnast 60% odavam.

“NASCARi” fännid saavad odavalt kätte terve sületäie mänge. “NASCAR Heat 2” maksab 2,15 eurot, “NASCAR Heat 3” saad kätte 3,35 euroga, “NASCAR Heat 4” eest küsitakse 5,70 eurot ja “NASCAR Heat Evolution” maksab 1,63 eurot.

Kui tahad proovida eesrindlikku võidusõidusimulaatorit, millel korraldatakse mitmeid suurekaliibrilisi e-sporditurniire, siis alla on hinnatud ka “rFactor 2”, mis maksab 12 eurot. Sellel simulaatoril osaleb võistlustel ka Eesti edukaim ja tuntuim virtuaalne võidusõitja Risto Kappet.

Kõikidele pakkumistele saad ise pilgu peale visata siin. Sooduskampaania kestab reedeni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.