Rollimängust “The Elder Scrolls: Daggerfall” ilmus kaunis uuendatud versioon, mis on saadaval tasuta

Uuendatud "Daggerfall" tuleb nii graafiliste kui ka sisuliste värskendustega.Foto: kuvatõmmis

1996. aastal ilmunud klassikaline rollimäng “The Elder Scrolls: Daggerfall” on läbi teinud võimsa tehnilise uuenduskuuri. Graafiliselt ja sisuliselt kaasajastatud “Daggerfall Unity – GOG Cut” on nüüd arvutil saadaval täiesti tasuta.

Uuendatud “Daggerfall” näeb algse mänguga võrreldes välja oluliselt parem. Graafika on detailsem, kuid eriti muljet avaldavad on “Daggerfalli” uusversiooni valguslahendused, mis annavad mängumaailmale realistlikuma väljanägemise.

“Daggerfalli” uusversiooni taga ei ole algse mängu looja Bethesda Gameworks, vaid fännid, kes pidasid vajalikus see klassikaline rollimäng kaasajastada. Paremaks ei ole muutunud ainult graafika, vaid ka kasutajaliides on nüüd modernsetele mängudele sarnaselt minimalistlikum ja vähem silmatorkav. Tegelast on võimalik liigutada WASD nuppudega, seda algses “Daggerfallis” teha ei saanud.

Uuendatud “Daggerfalli” loojad panevad mängijatele südamele, et töö projekti kallal jätkuvalt käib. Mängima hakates võid seega veel näha tehnilist praaki, mis loodetavast aja jooksul eemaldatakse.

“The Elder Scrolls: Daggerfall” on üks suuremaid rollimänge, mis eales loodud. Mängu kaardi suuruseks on üle 160 000 ruutkilomeetri, mis tähendab, et mängijale on avastamiseks valla Inglismaast suurem virtuaalne maailm.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.