Uuenenud PlayStation Plus tuleb kolme hinnakategooria ja enam kui 700 mänguga

PS Plus saab uue kuue.Foto: Sony

Sony mänguteenus PlayStation Plus läbib juunis uuenduskuuri. PS Plusiga ühendatakse mängude striimimisteenus PlayStation Now ning mängijatel on võimalik vastavalt oma tellimusele kas alla tirida või striimida nii Sony kui ka kolmandate osapoolte toodetud mänge.

Kui praegu maksab PlayStation Plus kõigile sama palju, siis alates juunist saad valida kolme erineva hinnaga tellimuse vahel.

Kõige odavam on PlayStation Plus Essential, mis maksab 9 eurot kuus. Tegu on praegusel kujul eksisteerivate PlayStation Plusi ja PlayStation Now hübriidiga: tellijad saavad kuus jätkuvalt vähemalt kaks tasuta mängu, sooduspakkumisi, mängida netimänge ja salvestusfaile pilvest alla laadida.

Täiesti uus toode on kuus 14 eurot maksev PlayStation Plus Extra, mis annab lisaks Essential tellimuse hüvedele mängijatele ligipääsu umbes neljasajale PlayStation 4 ja PlayStation 5 mängule. Mänguvalik ei hõlma vaid Sony konsoolide eksklusiive, vaid laieneb ka teistele tootjatele. Need mängud on võimalik serverist konsoolile alla laadida, seega mängimiseks striimima ei pea.

Kalleim tellimus on PlayStation Plus Premium, mis hakkab maksma 17 eurot kuus. Lisaks Extra kategooria mänguvalikule pakutakse Premium tellimuse ostjatele veel umbes 340 mängu, mis on ilmunud PS1, PS2, PS3, PS4 ja PSP peale. Osasid nendest mängudest saab mängida ainult striimides. Näiteks PlayStation 3 mängude juurde on Sony blogipostituses märgitud, et need on kättesaadavad ainult voogedastuse vahendusel.

PlayStation Plus ilmub uuendatud kujul juunis, mil Extra ja Premium tellimuse ostjad saavad ligi mängudele nagu “God of War”, “Returnal”, “Marvel’s Spider-Man”, “Marvel’s Spider Man: Miles Morales”, “Death Stranding” ja “Mortal Kombat 11”. Alates juunist ei ole PlayStation Now enam praegusel kujul saadaval ja aktiivse tellimusega mängijad kantakse automaatselt üle uude Premium kategooriasse. Kehtiva PS Plusi tellimusega mängijad liiguvad Essential kategooriasse.

Uuendatud PlayStation Plus ilmub faasiti ja regionaalselt. Kõigepealt jõuab teenus Aasiasse, seejärel Põhja-Ameerikasse ja Euroopasse ning siis muudesse regioonidesse, kus PS Plus teenust pakutakse. Sony lubab parandada ka oma pilveteenuse kättesaadavust, mille puudumisel ei ole võimalik uue PS Plusi kalleimat varianti kasutada, vähemalt mitte täiel määral.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.