“MasterChef” tuleb taas: uuel hooajal hakkavad saates kokkadena mõõtu võtma Eesti kuulsused

"Masterchef Eesti" uue hooaja kohtunikud.Foto: Harry Tiits

Telia toob Eestisse telesaate “MasterChef” eriversiooni, mille köögis astuvad võistlustulle tuntud Eesti inimesed. „MasterChef Eesti: kuulsused köögis“ jõuab Inspira vahendusel vaatajateni sügisel.

“Otsus tuua “MasterChefi” saatesse armastatud Eesti avaliku elu tegelased sai alguse tegelikult sellest, et kuna saade on ülimalt populaarne, tahtsid mitmed tuntud inimesed ise saatesse tulla. Ja muidugi me otsustasime, et teeme selle ära,” rääkis saate peaprodutsent Kaupo Karelson.

Produtsendi sõnul järgib hooaeg varasematele hooaegadele omast formaati, kus osalised peavad näitama ja ühtlasi tõestama oma söögitegemisoskuseid erinevates väljakutsetes. “Televaatajatel on harukordne võimalus näha armastatud inimesi väljaspool nende tavapärast konteksti ja elada staaride pingelisele mõõduvõtmisele kaasa,” lisas Karelson.

Armastatud kokk Imre Kose naaseb teleekraanile

Tuleval hooajal muutub MasterChefi kohtunike koosseis ning Orm Oja ja Õie Pritsoni kõrval hakkab võistlejaid hindama Eesti esimesi telekokkasid Imre Kose, kelle panus Eesti kulinaariamaailma on Karelsoni sõnul tohutu. “Imre Kose on tõeline kuulsuste kokk, kes teab täpselt, kuidas vägesid juhatada köögis ka siis, kui seal on tuntud avaliku elu tegelased,” rääkis produtsent.

Sarnaselt varasematele hooaegadele võistlevad 12 tuntud Eesti inimest 10 000 eurose auhinna ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli nimel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.