Treiler: täna stardib komöödiasarja “Papsid” kolmas hooaeg

"Papsid" alustab uue hooajaga.Foto: kuvatõmmis

Elisa ja Kanal 2 koostöös valminud komöödiasugemetega draamasari “Papsid” jõuab täna ekraanidele kolmanda hooajaga. Värsketes osades tuleb peaosalistel tegelda keeruliste suhetega, hakkama saada metsikus looduses, taltsutada nii väiksemaid kui suuremaid loomi ja palju muud põnevat.

Seriaali režissööri Anna Stepanova sõnul peavad neli peategelast muu hulgas võitlema täiepideemiaga ning kinni püüdma ohtliku kägistajamao nimega Sofi. Ees ootab ka ühine telkimisretk lastega metsikus looduses, kus tuleb tõestada, kes on kõige kangelaslikum isa ja kõvem matkamees.

“Paraku just siis, kui hakkab tunduma, et papsid on kõige suuremate takistustega hakkama saanud ja võiksid lõpuks rahulikult diivanil jalgpalli vaadata, murravad uksest sisse armsad lapsed ja veel kallimad naised ning pööravad nende elu taas pea peale. Vahepeal lähevad seiklused lausa nii pööraseks, et sekkuma peab ka politsei,” lisas ta.

Uues hooajas jätkuvad armastatud papside elulised ja värvikad juhtumised, mis annavad kõigile võimaluse nende eludega samastuda ja neile kaasa elada. Samuti lisavad loo keerdkäikudele särtsu tuntud näod uutes rollides.

„Kolmandas hooajas lisandub mitmeid uusi kõrvaltegelasi ning produtsendina on erakordne rõõm, et ühes neist rollides näeme ka Tambet Tuisku,” ütles sarja produtsent Kaupo Karelson. Üllatavaid ülesastumisi teevad uues hooajas ka Katrin Karisma, Hanna-Liina Võsa, Luisa Rõivas ja teised.

Peaosades on Märt Pius, Tiit Sukk, Priit Loog, Ott Sepp, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Katrin Pärn ja mitmed teised tuntud kodumaised näitlejad. Sarja stsenarist on Ott Sepp.

„Papside“ kolmas hooaeg esilinastub täna, 8. märtsil Elisa Huubis.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.