TV3 „Laser“ uurib, kes Eesti meesstaaridest on käinud juukseid siirdamas

Marii Karell uurib oma järgmises saates meeste juuksesiirdamise kohta.Foto: TV3

Tänases „Laseris“ jõuab esimest korda laiema avalikkuse ette siiani tabuks peetud trend – juuste istutamine meeste pähe.

Marii Karelli juhtimisel uuritakse, miks seda seni erilise kiivusega varjatud on; samas näiteks naiste iluoperatsioonidest teatakse palju rohkem. Teema avatakse esimeste julgete meestega, kes avameelselt tunnistavad, mis pani neid oma väljanägemise nimel tuhandeid eurosid loovutama.

„Laseris“ selgub, et Eesti meeste uus lemmikkliinik asub Riias. Seal saab endale soovi korral uusi juukseid siirdada. Kliiniku hinnangul on neil kõige rohkem kliente just Eesti meeste hulgast. 

Sama teenust on kasutanud ka mitmed Eesti kuulsused, kuid siiski on juustesiirdamine teema, mille üle avalikult arutleda ei soovita. Nõnda uuribki „Laser”, kes neist Eesti kuulsustest, kelle soeng on kohevamaks muutunud kui varasematel piltidel, võiks olla protseduuriga tutvust teinud. 

Lauri Lille, kes ise käis juukseid siirdamas Türgis ja vahendab nüüd iluteenust teistelegi Eesti meestele, pakub pilte analüüsides, et kindlasti on spetsialisti poole pöördunud meelelahutaja Mart Sander. Samuti arvab ta, et tõenäoliselt on siirdamise läbi teinud julgeolekuekspert Meelis Oidsalu ja koolitaja Alar Ojastu. Kahtlevam on ta Uku Suviste soengu osas. 

Lätis juuste siirdamine maksab 5000-6000 eurot, samas kui Türgis võib asja tehtud saada poole odavamalt. Türgis käis juukseid siirdamas näiteks suunamudija Juhani Särglep, kes sellest ka avameelselt räägib. „Mul on väga suur meeste kommuun tekkinud ja minu kaudu on juba poolsada meest leidnud tee juustesiirdamise protseduuri juurde,” kirjeldab Särglep, lisades, et mehed pelgavad teemast avameelselt rääkida, sest see on tabu.

Kuulsatest välismaa staaridest on juukseid siirdanud näiteks David Beckham, Wayne Rooney, Jude Law ja Elon Musk. Hiljutised Briti artiklid spekuleerivad ka selle üle, kas Harry Stylesi uus pügatud pea võib viidata sellele, et mees hiljuti juukseid siirdamas käis. 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.