Elisa blogi

3 filmi, mis jõuluajal kindlasti ära tuleks vaadata

Jõulufilmide vaatamine on detsembrikuu rutiinne osa, isegi kui maa on must ja muud kohustused üle pea kipuvad kerkima. Elisa Huub telenurgast leiab laia valiku erinevaid filme, millest järgnevad kolm sobivad vaatamiseks ka neile, kes igaaastasest “Üksinda kodus” maratonist tüdinenud on.

Eia jõulud Tondikakul

Eesti esimene jõulufilm on lugu 10-aastasest Eiast, kes läbi mitmete juhtumiste peab veetma oma jõuluvaheaja ühes Lõuna-Eesti talus. Rahuliku puhkuse asemel tuleb tüdrukul päästa talule kuuluv mets maharaiumisest ning lisaks viib ta kokku kaks teineteist armastavat inimest ja jõuab jälile suurele perekonnasaladusele. Lumised kaadrid Eesti loodusest koos Liis Lemsalu lauldud tunnuslooga loob just selle kõige õigema jõulumeeleolu, mida praegusel kiirel perioodil enim vaja on.

Grinch

Jõulud ei meeldi üldsegi kõigile ning Grinch saab nendega samastuda – tegu on pehme rohelise kiusupunniga, kes tahab võtta ka teistelt jõulud, sest üksi jõulude nautimine on mõtlematu, eriti arvestades tema kurba lapsepõlve. Jõulude varastamine on aga keeruline ettevõtmine, mistõttu peale mitmeid ebaõnnestumisi ja naljakaid juhtumisi suudab üks väike tüdruk päästa nii jõulud kui ka Grinchi, kutsudes teda seltskonda. Optimismist pungil lugu on julgestuseks igaühele, kes tunneb end üksikuna või teab kedagi, kes vajaks tuge.

Armastus on see

Romantiline komöödiafilm koosneb kaheksa inimese armastusloost, mis paratamatult omavahel põimuvad. Jõuluperioodil Londonis toimuvad sündmused hõlmavad endas nii armumist, lahku kasvamist kui ka flirtimist, kuid põhilisena jääb siiski kõlama mõte, et armastus ümbritseb meid kõikjal. Pühadele omapäraselt tekitab see film südantsoojendava tunde, pärast mida on hea lähedastega koos aega veeta. 

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.