“Tulnukas 2” kogus avanädalal 45 000 kinokülastust

"Tulnukas 2" teeb kinos rekordeid.Foto: kaader filmist

1. aprillil esilinastunud “Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas” kogus avanädalavahetusel Eesti kinodes 44947 vaatajat, mis on koroonapandeemia järgse aja parim tulemus kodumaiste filmide seas.

Film kogus avanädalavahetusega Eesti kinodes rohkem vaatajaid kui “Barbie” ja “Oppenheimer” kokku. Lisaks toimusid kaks seanssi ka Soomes, mis läksid täissaalidele. “Rets!” kommenteeris filmi režissöör Rasmus Merivoo.

Kosmoseodüsseiaga ühele poole jõudnud Valdis on tagasi alevis. Labidalöök on Valdise peast pühitud ja ta mäletab kõike! Märt, Ott ja terve alev on aga 20 aastaga kõvasti muutunud ja mäletamisest pole kasu. Egas midagi, poisid peavad jälle Valdisele elu näitama.

Kultusfilmi „Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“ täispikk järg toob suurtele ekraanidele vanad tuttavad ja uued seiklused. Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger ja paljud teised.

Filmi režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo, operaator Jako Krull, monteerijad Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees, kunstnik Krete Tarkmees. Filmi produtsendid on Tallifornia dünaamiline duo Tõnu Hiielaid ja Rain Rannu.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.