Apteerker Melchiori kolmandat osa saab nüüd veebis vaadata

Melchiori filmitriloogia kolmanda osa "Apteeker Melchior. Timuka tütar" tõmbab käima julm kallaletung, mille ohver mälu kaotanuna siiski ellu jääb. (c) Foto: IMDB
Melchiori filmitriloogia kolmanda osa "Apteeker Melchior. Timuka tütar" tõmbab käima julm kallaletung, mille ohver mälu kaotanuna siiski ellu jääb.Foto: IMDB

Melchiori trooliga kolmandat osa on praegu võimalik vaadata vaid ühest kohast: Elisa Huubi voogedastusplatvormilt.

Kes pole veel näinud seda filmitriloogia kolmandat osa pealkirjaga „Apteeker Melchior. Timuka tütar“, sellel on nüüdsest võimalus olemas.

Lugu põhineb Indrek Hargla menukatel romaanidel, kuid stsenaariumisse on Indrek Hargla, Olle Mirme ja režissöör Elmo Nüganen lisaks juba raamatutest tuttavatele tegelastele põiminud täiesti uusi põnevaid keerdkäike.

Filmi käimalükkavaks sündmuseks on jõhker kallaletund, millele satub peale apteekrist detektiivi Melchiori naine Keterlyn. Ohvriks sattunud noormees jääb siiski ellu, kuid tema mälu on kadunud. Ta ei tea ei seda, kes ta ise on ega kuidas Tallinnasse sattus.

Üheks juhtlõngaks on sündmuskohalt leitud sõrmus, mida mööda Melchior jälgi ajama hakkab. Kas tegemist on öise vennaskonna või lladal esinenud narritrupp? Üha selgemaks hakkab saama ka see, et sünge oht pole kuhugi kadunud.

Samal ajal saabub linna aga inkvisiitor, kes Melchiori tema oskuste tõttu ketserluses kahtlustama hakkab. Ja nagu teada, läheb sellises asjas süüdimõistetul haprasti.

Elisa Huubi voogedastuskeskkonnas saab lisaks Melchiori filmile vaadata aga tervet valikut häid filme ja sarju, nii originaaltoodangut kui teistes kanalites valminu paremikku.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.