Ei jõua kinno? “Barbie” filmi saab nüüd laenutada

Eksistentsiaalne kriis paneb Barbie lahekuma oma ideaalmaailmast ja sisenema "pärismaailma". (c) Foto: IMDB
Eksistentsiaalne kriis paneb Barbie lahekuma oma ideaalmaailmast ja sisenema "pärismaailma".Foto: IMDB

Elisa videolaenutusest on nüüdses võimalik kodust või mujalt mugavast internetiühendusega varustatud paigast vaadata tänavusuvist menufilmi “Barbie”.

See mänguasjatööstuse legendaarse leiutise kinolinale toomine on seda olulisem olukorras, kus jätkuvate stsenaristide streikide tõttu Hollywoodist tulev filmisaak üha enam kokku kuivanud.

Filmi lükkab käima ideaalses maailmas elava ideaalse Barbie eksistentsiaalne kriis. Selle tulemusel satub ta oma kaaslase Keniga seiklema “pärismaailma”, kus peab silmitsi seisma väljakutsetega, mis tema kodusest keskkonnast vägagi radikaalselt erinevad.

Film on vastu võetud erakordselt hästi. Andmebaas Rotten Tomatoes, mis kogub linateostele vaatajate hinnanguid ja pakub sealjuures maailmas ühe olulisima kanalina peegeldust filmide populaarsuse osas, on keskmiseks hindeks märkinud praeguse seisuga lausa 88 protsenti.

USA kinodes ja filminduses toimuvat uuriv The Quorum tuvastas, et film tõi esimese hooga kinodesse suure hulga inimesi, kes pole ammu kinos käinud. Selliseid inimesi oli Ameerika Ühendriikides kõigist kinokülastajatest enam kui viiendik.

Nüüd on siis mõnusalt diivanil võimalik film ära näha ka neil, kes kinno kolistada ei viitsi.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.