Miks läksid Harry ja William omavahel nugadele? Kolm põnevat filmi täna õhtuks

Suurbritannia kuningliku perekonna keerulistest suhetest räägib film "Harry ja William: mis läks valesti?" (c) Foto: Shutterstock
Suurbritannia kuningliku perekonna keerulistest suhetest räägib film "Harry ja William: mis läks valesti?"Foto: Shutterstock

Nüüd, kui suvi on lõppemas ja elu taas vanasse rütmi tagasi liigub, kulub väike meelelahutus mõnel rahulikul õhtul marjaks ära. Siin on kolm põnevat film, mis Elisa Huubi voogedastusplatvormil nüüd kättesaadavad ja mida kindlasti vaadata soovitame.

“Harry ja William: mis läks valesti?”

Dokumentaalfilm. Suurbritannia, 2021

Oli aeg, kui printside Williami ja Harry lähedases läbisaamises nähti kogu kuningliku perekonna tuleviku alustala.

Harry ja Meghani Oprah’le antud intervjuus aga sai kinnitust aimdus, et vendade suhted pole sugugi pilvitud. Mis siis ikkagi valesti läks? Kuningliku perekonna siseringi kuuluvate ekspertide abil seletatakse dokumentaalis lahti, millal ja mis kuninglike vendade vahel tegelikult juhtus.

“Naudingute maja”

Draama. Prantsusmaa, 2022

Noorel kirjaniku Emmal (teda kehastab Ana Girardot) on alati tekkinud kummalisi ideid, üks neist aga on teoks saamata juba pikka aega tema alateadvuse sügavustes pesitsenud.

Mis oleks, kui saaks kõike otsast alustada ja otsida uue raamatu jaoks inspiratsiooni kodust kaugel Berliinis? Mis oleks, kui läheks sinna, kus seksisõltuvuses mehed ja naised pidevalt seksivad, sellest suurt rahuldust saades? Emma on kindel, et romaan prostitutsiooni maailmast oleks vapustav ja talle saaks lõpuks ometi osaks kuulsus, mille poole ta oli nii kaua püüelnud.

Et oma unistus teoks teha, läheb Emma tööle kuulsasse Berliini bordelli La Maison. Siidlinade, leopardimustriliste kangaste ja idamaiste vaipade keskel võiavad tütarlapsed end aromaatsete õlidega ja täidavad klientide kõige himuramadki soovid.

“Apteeker Melchior. Timuka tütar”

Põnevik. Eesti, 2022

Keskaegse põnevus-triloogia viimases filmis satub apteeker Melchiori naine Keterlyn jõhkra kallaletungi tunnistajaks. Tundmatu noormehe elu õnnestub päästa, kuid mälu kaotanud ohver ei tea, kes ta on ja kuidas enda jaoks võõrasse Tallinna sattus.

Sündmuskohalt leitud sõrmus juhatab Melchiori öise vennaskonna jälile, küsimusi tekitab ka laadapäeval esinenud veiderdajate trupp. Hirmuäratavad märgid vihjavad, et ohus pole üksnes tapmiskatsest toibuv tundmatu, vaid ka teda ravivad Melchior ja Keterlyn.

Samal ajal saabub linna inkvisiitor, keda teatakse halastamatu nõiakütina. Melchiori võime “surnutega kõneleda” ja nähtamatuid mõrvajälgi märgata on äratanud kahtluse, et tegemist võib olla ohtliku ketseriga. Ja kiriku vaenlase koht on tuleriidal…

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.