Tahad suveõhtusse ühte korralikku komöödiat? Siin on sulle kolm väga naljakat valikut

Filmis "Suur noos" mängib Pääru Oja eestlasest pätti,, kellel pooleli sooline üleminek. (c) Foto: Suur noos (treiler) / Youtube
Filmis "Suur noos" mängib Pääru Oja eestlasest pätti, kellel pooleli sooline üleminek.Foto: "Suur noos" (treiler) / Youtube

Suveõhtul päras rannaskäiku või metsas matkamist on mõnus hea filmi ees meelt lahutada. Siin on sulle kolm uut lõbusat komöödiat, mida Elisa Huubist vaadata saab!

“Suur noos”

Soome, 2022

Paar soomlasest eluheidikut on leidnud odava alkoholi paradiisis, Costa del Solis, mida juua, suitsetada ja keppida. Kuid nende taskud on dinerodest tühjad ning nõudlik Albaania maffia kipub nende elunatukeste kallale. Õndsad õhtutunnid täis kangeid napse ja pitsasid ning hommikusöögiks serveeritud külm vein on igapäevane ajaviide baaris Bella, mida peab kunagine Miss Finlandi teine printsess Marjaleena ‒ omaaegne diskoiludus, kelle parimad aastad on alkohol ammu hävitanud. Marjaleenale pole Bella üksnes baar, vaid elustiil.

Tema eksabikaasa Mato, keda Marjaleena vihkab, vabaneb vanglast ja otsustab pidutsejad oma korterist välja visata. Mato jurist Jormanainen edastab Marjaleenale ettepaneku maksta talle igakuiselt taskuraha, kuid Marjaleena keeldub uhkelt Soome naasmast. Alkoholideemonist täielikult nakatunud Mikko märkab Mato garaažis sularaha täis kaubikut. 20 aastat olid nad pimedad ega märganud eksmehe röövsaaki!

“Raamatuklubi”

USA, 2018

Diane on pärast 40aastast abielu hiljuti leseks jäänud. Vivian naudib kohustustevabu suhteid. Sharon ei ole ikka veel oma aastakümnete tagusest abielulahutusest toibunud. Caroli abielu on 35 aasta järel kriisi sattunud.

Nelja sõbranna elud paisatakse pea peale ja võtavad hirmnaljakad pöörded, kui nende raamatuklubi hakkab käsitlema kurikuulsat „Viiskümmend halli varjundit.“ Leitakse uusi armastusi ja puhutakse lõkkele vanu leeke – naised innustavad üksteist, et nende järgmine elupeatükk tuleks parem kui kõik varasemad.

Peaosades astuvad üles Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ja Mary Steenburgen.

“Vaat kus paar”

USA, 2019

Mees kirjutab põrutavalt poliitikast ja tal on annet pahandusi tekitada. Naine on riigi üks tähtsamaid diplomaate, kel on kõige peale annet. Kui Fred Flarsky satub kokku Charlotte Fieldiga, kellesse ta kord armunud oli ja kes on nüüd USA riigisekretär, võlub ta naist enesekriitilise huumoriga ja meenutab talle ta nooruspõlve idealismi.

Charlotte kavatseb USA presidendiks kandideerida ja palkab Fredi oma kampaaniakõnesid vürtsitama. Nende tõmme paneb alguse maailma eri paikadesse jõudvale armusuhtele. Kuid Fredi varasemad ja praegused mõtlematud teod võivad kampaania juba enne selle algust põhja lasta. Film annab „rahvusvahelistele suhetele” ropu, naljaka ja ootamatult armsa uue tähenduse.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.