Elisa blogi

3 ülihead seriaali, mis aitavad suurepäraselt igavust peletada

Filmide vaatamine on ajakulukas tegevus, kuid kui päevakavasse tekib tühi auk, mida millegi muuga sisustada pole, siis sarjade vaatamine on selleks hea ajaviide. Episoodi lühike kestus laseb rutiinse ajakava juurde probleemideta tagasi naasta ning igapäevaste toimetustega jätkata, ilma et süümepiinu peaks tundma.

You

“You” on samanimelisel romaanil põhinev psühholoogiline triller, mille käigus saab vaataja teada, mida kõike ollakse valmis armastuse nimel tegema. Alates päevast, mil raamatupoe juhataja Joe kohtub kirjanikuametit pidava Beck’iga, saab esmasest meeldimisest sügav kiindumus ning sealt edasi on Joe valmis tegema kõike, et naisega lähedasemaks saada. Ühe episoodi pikkuseks on keskmiselt 45 minutit.

Breaking Bad

“Breaking Bad” on Ameerika kultussari, mis räägib keemiaõpetaja Walter White’i elust ja väljakutsetest pärast seda, kui ta võttis kopsuvähi diagnoosi saades vastu otsuse hakata oma õpilase abiga tootma ja müüma narkootikume, et oma perele normaalne tulevik tagada. Mehe mõttemaailm, kellel on vaid paar aastat jäänud elada, muutub ning peagi avastab ta end narkoäri tipptegijate hulgast. Ühe “Breaking Bad” osa vaatamiseks tuleks varuda 47 minutit.

Brooklyn Nine-Nine

“Brooklyn Nine-Nine” on Ameerika komöödiasari, mille keskmes olev lapsik politseinik Jake Peralta peab hakkama uue ülemuse tulemisel reegleid järgima. Hoolimata Jake Peralta ebaküpsusest, on ta olnud edukaim kuritegude lahendaja 99. jaoskonnas ning seetõttu teeb tema töökaaslane Amy Santiago kõik, et järele jõuda. Kuigi “Brooklyn Nine-Nine” on seriaal politseitööst, keskendub see suuresti siiski töökaaslaste vahelistele suhetele ning mitte niivõrd palju otsestele töökohustustele. Ühe episoodi saab ära vaadata kõigest 23 minutiga.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.