Elisa blogi

3 värsket animafilmi pere noorematele

Keeruliste aegade üleelamiseks on hea ajaviide filmide vaatamine. Kuigi ilmad hakkavad tasapisi õue kutsuma, leidub Elisa videolaenutuses filme, mis ka väiksemad vaatajad teleri ette suudavad naelutada.

“Leo Da Vinci: Mona Lisa juhtum”

Keskaegses Itaalias toimuvad sündmused heidavad pilgu noore leiutaja Leo ning tema sõprade Lorenzo ja Lisa ellu.

Uue leituse katsemise ajal tabab Lisa pere suur õnnetus, kui nende kodu ja valdused õnnetuses hävivad. Selleks, et Lisa ei peaks maaomaniku pojaga sunniviisiliselt abielluma, asub Leo koos Lorenzoga teele Florenciasse, kus loodab kokku ajada piisava hulga raha, et maaomanikule võlg tasutud saaks.

Plaani varjamine Lisa ei eest aga ei õnnestu ning kui kolmik saab linnaväljakul jutuvestjalt vihje suure piraadilaeva varanduse kohta, võib seiklus alata.

“Trollid 2”

Muusika ja hea tuju film Trollid 2 on järg ülimalt populaarsele animafilmile. Uues osas avastab printsess Popi koos kaaslastega, et maailma on palju kirevam ja helirikkam, kui nad alguses arvata oskasid.

Nimelt on lisaks nende hõimule veel kuus teist hõimu, kes viljelevad erinevaid muusikastiile. Selleks, et maailm taaskord hävingust päästa, asub printsess koos sõber Haru ja teiste kaaslastega teele teiste hõimude juurde.

“Kass ja Hiir salamissioonil”

Klassikaline loomapaar kass ja hiir on selles filmis üksteisele sõdimise asemel pandud koostööd tegema. Mõlemad on politseinikest eriagendid, kes peavad lahendama röövimüsteeriumi.

Lahenduse leidmine ei kujune aga kergeks, sest mõlemad on harjunud kasutama üksteisest erinevaid töömeetoteid ning lisaks sellele löövad välja ka loomade endi eripärad.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.