Elisa blogi

Igatsed kontorisse tagasi? Need kolm kontorimängu aitavad eemalolekut leevendada

Eriolukorras on paljude ettevõtete kontorid suletud ja inimesed peavad oma palgatööd koduses keskkonnas tegema. Mõnele meeldib see rohkem, teisele vähem. Selleks, et kontori elu-olu ja saginat mitte meelest lasta, saad häid aeg meenutada nende kolme mänguga.

The Firm (Android/iOS)

Selles mängus saad kehastuda börsihundiks, kelle ülesanne on aktsiaturul võimalikult suuri kasumeid teenida. Mida tublim oma töös oled, seda kiiremaks mäng muutub.

Mängul on rõhutatult piksliline kujundus ning võimalus mõõtu võtta ka teiste mängijatega ning nende skoore üle trumbata.

Office Story (Android/iOS)

Tahad teada, kuidas oleks oma äri nullist püsti panna? Just siin mängus saad seda proovida. Mängu eesmärk on välja arendada rakendus, millest saab järgmine mobiilimaailma hitt. Selle käigus tuleb värvata aga õiged inimesed, kontorit arendada ning töötajaid õnnelikena hoida.

Teistega saab oma edukust võrrelda teenitut raha või toote kvaliteediga. Kokku on oma äri võimalik alustada 13 erinevas maailma linnas, kus igaühes ootavad sind erinevad väljakutsed.

The Office Quest (Android/iOS)

Kui nüüd kontoris olemist on saanud korraga liiga palju, siis see mäng annab võimaluse hoopis kogu kontorimelust pääsemiseks. Nagu mängu nimigi viitab, tuleb siin mängus läbi erinevate mõistatuste ja ülesannete lahendamise otsida väljapääsu üksluisest kontorielust.

Mängul on muhe stiil, kus üks tegelane on kummalisem kui teine ning mängu graafika on kogu stiiliga hästi kokku sobitatud.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.