Elisa blogi

Mida uut leiab Elisa videolaenutusest?

Foto: Shutterstock.

Elisa videokeskkonnad on taas juurde saanud värskeid filme ja seriaale. Siit leiad ülevaate, mida uut vaatamiseks Elisast leiab.

Väikesed naised

Elisa videolaenutusse jõudis selle aasta suur Oscari kandidaat ”Väikesed naised”.

Film keskmes on neli Marchi õde: andekas sahmerdaja ja tulevane kirjanik Jo, traagiliselt habras Beth, kaunis Meg ning romantilise meelelaadiga ja ärahellitatud Amy. Vaheldumisi saab näha autori alter ego Jo Marchi elus juba juhtunud ja tulevasi sündmuseid.

Lumekuninganna 2

Miks sündis Elsa siia ilma võluvõimetega? Tõde mineviku kohta ootab teda, kui ta võtab ette rännaku tundmatusse, mis viib ta Aarendellist kaugele nõiutud metsadesse ja Tumeda mere kallastele. Vastused nendele küsimustele kutsuvad teda, aga samas ohustavad need ka tema kuningriiki.

Kui eelmises filmis seisis Elsa silmitsi hirmuga, et tema võimed on teda ümbritseva maailma jaoks liiga tugevad, siis uues seikluses peab ta aga lootma, et nendest piisab.

Star Wars: Skywalkeri tõus

Kosmoseseiklus “Star Wars: Skywalkeri tõus” on üheksas peatükk saagast, mis algas enam kui nelja aastakümne eest ning mis praeguse filmiga ka lõpule jõuab. Enne seda aga jõuavad sündida uued legendid ning maha tuleb pidada veel viimane lahing vabaduse nimel.

Fred Jüssi. Olemise ilu

Nüüdsest on ”Fred Jüssi. Olemise ilu” film eksklusiivselt Elisa videolaenutuses!

Fred Jüssi on loodusfilosoof, kes seistes looduse ja kultuuri ristteel on sügavalt läbi tunnetanud inimeseks olemise põhiküsimused. See film on viljakast mittemidagitegemisest, laiskuse ja jõudeelu kiituseks. Hümn aeglasele elule.

Kulgedes mööda looduse salaradu, vaadates tundide kaupa rändavaid pilvi ja vajudes lõkkesuitsu magusasse embusse, jäävad meist kaugele maha linnakära ja majanduskasv.

Osav luiskaja

See põnev draama räägib inimestevahelistest saladustest ning valedest, milles elatakse. Elukutseline petis Roy Courtnay ei suuda oma õnne uskuda, kui kohtub netis jõuka lese Betty McLeishiga.

Betty võtab ta oma koju ja ellu ning Roy hakkab endalegi üllatuseks naisest hoolima. Lihtsast pettusest saab hoopis ta elu ohtlikem köielkõnd. Peaosades sellised staarid nagu Helen Mirren ja Ian McKellen.

Röövlinnud (ja Harley Quinni erakordne vabanemine)

Kas oled kuulnud lugu võmmist, laululinnust, hullust ja maffiaprintsessist?

Kui Gothami kuratlikem nartsissistlik pahalane Roman Sionis ja ta fanaatiline parem käsi Zsasz võtavad sihikule Cassi-nimelise noore neiu, asub kogu linn tüdrukut otsima.

Harley, Küti, Musta Kanaarilinnu ja Renee Montoya teed ristuvad ning ebatõenäoline nelik peab üheskoos Romanist jagu saama. Seiklusmäruli peaosas astub üles Margot Robbie.

Teatrilavastused

Elisa Teatrilavastuste kausta videolaenutuses lisandus uus tulija – alles hiljuti tuli vaheda ütlemisega Henrik Kalmet välja ajakohase stand-upiga “Eriolukord ruudus”. Nüüd leiad selle ka Elisa videolaenutusest.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.