Elisa blogi

Nädalavahetuse vaatamissoovitus: kus seikleb Lotte ja kuidas avastada, kes on mõrvar?

Foto: Eesti joonisfilmi kuvatõmmis

Elisa Elamuse Seriaali- ja Filmimaailmasse ning videolaenutusse tasub nädalavahetusel kiigata, sest vaatamist on nii pere suurematele kui väiksematele.

Lotte uus seiklus on Elisa videolaenutusse jõudnud! “Lotte ja kadunud lohed” on laste suure lemmiku koeratüdruk Lotte kolmas osa, kus Lotte saab omale pisikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel. Võistluse peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata. Neid ootavad ees põnevad ja ootamatud seiklused.

Elisa Elamuse Huubis on uue sarjana “Freud’i meetod”. Prokuratuuri uurimisosakonnaga on liitunud erikonsultant, eraisik Roman Freudin, hariduselt psühholoog. Tema ilmumine on tingitud vajadusest kasutada kuritegudega võitlemisel mittetraditsioonilisi meetodeid. Kuritegude lahendamisel toetub Freudin intuitsioonile ja kasutab teaduslikke metoodikaid. Ta taastab sündmuste biokineetilised pildid ja kurjategijate psühhofüüsilised portreed. Iga kord, otsekui kurjategija pähe roninuna, mõistab Freudin, et tragöödiat oleks saanud ära hoida ning tihti ei ole seadust rikkunud inimene mitte morn kurikael, vaid sassis eluga hing.

Filmimaailmast leiame filmi nimega “Tüdruk rongis”, kus peaosas mängib Emily Blunt. Lahutusjärgses masenduses Rachel möödub iga päev rongiga majast, milles elava näiliselt täiusliku paari elu ta endale ette kujutama hakkab. Ühel hommikul aga näeb ta midagi šokeerivat ning leiab end keset lahti rulluvat mõistatust.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.