Elisa blogi

“Üksinda kodus” ja “Visa hing” pole ainsad: viis vahvat jõulufilmi, mida perega pühade ajal vaadata 

Foto: Shutterstock.

Mis oleks jõulud ilma lõbusate jõulufilmideta? Kui aga “Üksinda kodus” ja “Visa hing” ei paku enam piisavalt pinget, siis õnneks leidub Elisa Huubis ka teisi filme, mis mõnusa jõulutunde tekitavad. Anname siinkohal viis head soovitust, mida üheskoos perega pühade ajal vaadata.

  1. Eia jõulud Tondikakul

Värskelt Elisa Huubi jõudnud kodumaine “Eia jõulud Tondikakul” naelutab ekraani ette nii suuremad kui väiksemad pereliikmed ning tuletab muuhulgas meelde, kui tähtis on hoolida loodusest ja keskkonnast. Samuti näeb filmis ahhetamapanevaid kaadreid talvistest Lõuna-Eesti metsadest. Seega on “Eia jõulud Tondikakul” raudkindel filmisoovitus kõikidele jõulufännidele!

  1. Artur päästab jõulud

Kui oled pidanud vähemalt korra elus pidanud vastama küsimusele “kuidas jõuluvana ühe õhtuga kõikide inimeste kodus jõuab käia?” ja sealjuures kukalt kratsinud, siis “Artur päästab jõulud” filmist saad sellele küsimusele konkreetse vastuse. Nimelt peab filmi peategelane Artur täitma ühe väga vastutusrikka ülesande. Kas see tal ka õnnestub? Vastuse saad teada filmi lõpus.

  1. Jõulutont Krampus

Kui jõulufilmid tunduvad sinu pere jaoks liiga igavad ja nunnud, siis pea hoogu: Krampus on tulnud, et tõestada vastupidist! “Jõulutont Krampus” sobib vaatamiseks õudukafännidele ja pakub rohkesti närvikõdi nii suurtele kui väiksematele pereliikmetele. Ühtlasi tuletab film meelde, kui tähtis on hoida kokku ja olla teiste pereliikmete ja lähedaste vastu hea.

  1. Lepatriinude jõulud

Mis juhtub, kui kaks lepatriinut satuvad jõuludel kogemata inimeste koju? Neil tuleb hoida oma piip ja prillid! “Lepatriinude jõulud” on tõeline Eesti jõulufilmide klassika, mille vaatamiseks ei saa kunagi olla liiga vana. Kuidas lepatriinud Tim ja Mia kodutee leiavad, seda näed juba Elisa Huubist!

  1. Jõuluvanade vahetus

Kas jõuluvana on päriselt olemas või mitte? Tulihingeline jõulufänn Andersen libastub ning maandub otse jõuluvana sülle, pärast mida otsustavad kaks meest rollid omavahel ära vahetada. Kuidas neil uutes rollides läheb ning kas Andersen leiab üles põhjuse, miks ta nii palju jõule armastab? “Jõuluvanade vahetus” selgitab tõe välja.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.