Elisa blogi

Vana aga hea: kolm märulistaaridega hittfilmi, mis sind külmaks ei jäta

Kuigi aja jooksul on märulifilmide populaarsus vähenenud, pole selle žanri legendid kuskile kadunud. Elisa Filmimaailmast leiad nii klassikalisi linateoseid kui ka uuema aja filme legendaarsete kangelastega.

“Street Fighter”

Üheksakümnendate algus oli märulifilmide kuldaeg ning just sellest perioodist pärineb ka Street Fighter. Legendaarse konsoolimängu põhjal valminud filmi peaosast leiab sama legendaarse Jean-Claude Van Damme, kes ühtegi märulifänni külmaks ei jäta.

Fantaasiamaailmas aset leidvas seikluses peab sõjaväe kolonel päästma minema diktaatori poolt vangistatud sõdureid. Kampa võetakse mitmeid värvikaid tegelasi, et diktaaror üles leida ning pantvangid vabastada.

“Rambo. Viimane veri”

Sylvester Stallone poolt kehastatud John Rambost on kuulnud või filmilinal näinud tõenäoliselt enamus filmivaatajaid. Legendaarse märuliseeria viimane osa, mis kinolinadele jõudis 2019. aastal, viib peakangelase viimasele missioonile.

Rambo veedab oma errumineku aastaid väikses kolkakülas USA-s, kuid ei pääse siiski mineviku kummitavatest deemonitest. Nagu filmi nimigi ütleb, tuleb seeria viimases osas peategelasel veel viimast korda neile vastu astuda.

“Viimane võitlus”

Sarnaselt Van Dammele ja Stallonele on ka Arnold Schwarzenegger tõeline märulifilmide ikoon. The Last Stand paneb rusikakangelase taaskord omasse elementi.

Schwarzenegger kehastub unise USA piirilinna šerifiks, kes peab koos kollanokkadest abilistega jagu saama põgenema pääsenud ohtlikust narkoparunist. USA vanglast jooksu pannud ohtlik kurjategija on aga pääsupunktiks Mehhikosse valinud just selle sama piirilinna.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.