E-sport

Õhtupoolik on plaanidest lage? Sel juhul hoia pöialt ühele parimale Eesti “CS:GO” mängijale

Kevin Tarn loodab karjääri jätkata uues meeskonnas.Foto: HLTV

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Tänasel kuumal suvepäeval saab sama tuliselt kaasa elada Eesti ühe parima “CS:GO” mängija Kevin “HS” Tarni meeskonnale GamerLegion.

Tarni meeskond GamerLegion seisab silmitsi Poola tiimiga Virtus.pro. Kihlveokontorid on kallutatud rohkem GamerLegioni poole, aga fännid arvavad, et võidu toob koju pigem Virtus.pro. Vastastikused arvamused annavad põhjust eeldada, et oodata võib väga huvitavat mängu.

Kuid see ei ole ainuke mäng, mis täna õhtul toimub. Tund aega peale Virtus.pro mängu saab GamerLegion vastaseks x-komi ja siin peavad nii kihlveokontorid kui ka fännid Tarni meeskonda selgeks favoriidiks.

ESEA MDL Season 31 turniiri A-alagrupis hoiab GamerLegion hetkel neljandat positsiooni 6 võidu ja 3 kaotusega. Virtus.pro on kümnendal kohal 3 võidu ja 6 kaotusega ning x-kom hoiab kaheteistkümnendat positsiooni 2 võidu ja 3 kaotusega.

Mäng GamerLegioni ja Virtus.pro vahel algab kell 16:00 ning x-komi vastu mängitakse 17:00. Kohtumise striimimiseks leiad linke siit.

GamerLegioni järgmine suurvõistlus toimub Portugalis 15.-16. juunil, mil toimub Lissaboni Moche XL Esports 2019 turniir.

Hiljuti rääkis Kevin Tarn koos teise kohaliku “CS:GO” profi Robin “ropz” Kooliga pikalt ja avameelselt professionaalse e-sportlase igapäevaelust.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.