E-sport

Pühapäeval saad Porschega virtuaalsel Audru ringrajal võidu kihutada ja auhindu võita

Foto: EVAL

Saabuval pühapäeval, 24. jaanuaril toimub Eesti Virtuaalse Autospordi Liiga (EVAL) Porsche Cupi viimane etapp, mille raames kihutatakse simulaatoril “rFactor 2” kodumaise Audru ringraja virtuaalsel teisikul.

Hoolimata sellest, et tegu on Porsche karika viimase võidukihutamisega, saavad sellest osa võtta kõik soovijad. Selleks läheb vaja võidusõidusimulaatorit “rFactor 2” ja Porsche 911 GT3 Cup laiendus. Samuti on vajalik EVALi kodulehel hooajale registreerimine, mis maksab 5 eurot.

Kui soovid pühapäevasel võidukihutamisel kaasa teha, siis neljapäevast kuni pühapäevani on avatud kvalifikatsiooniserver, kus saad mainitud ajavahemikus iga kell parimat aega jahtida. Pühapäevasele lõppvõistlusele pääsevad 34 kõige kiiremat sõitjat. Vaata siit, kuidas saad ise Porsche Cupis kaasa lüüa.

Foto: EVAL

Pühapäeval toimuval finaalvõistlusel ootab sõitjaid ees kaks võidukihutamist, millest üks kestab 35 minutit ja teine 20 minutit. Parimatele on Porsche välja pannud ka auhindadega kingikotid.

Harjutamisserver on juba praegu üleval, mis tähendab, et kõik, kes soovivad Audrusse kihutama minna, saavad seda teha kasvõi kohe. EVALi “rFactor 2” serveriga liitumise kohta leiad rohkem infot siit. Kui sõiduhuvilistel peaks tekkima küsimusi ja probleeme, siis abi leiab EVALi Discordi serverist.

Kui sa ise sõita ei viitsi, siis saad ikka vaadata, kuidas teistel läheb. Pühapäevast võidukihutamist kantakse üle ka EVALi YouTube’i kanalil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.