Võimas! Eesti parim e-sportlane Clement Ivanov võttis suurturniiri veerandfinaalis kindla võidu ja on teeninud juba üle miljoni euro

Team Secret ja Clement "Puppey" Ivanov liiguvad edasi The International 10 poolfinaali.

Clement “Puppey” Ivanov ja tema meeskond Team Secret mängis täna “Dota 2” turniiri The International 10 veerandfinaalis edukalt ja liigub edasi nüüd poolfinaali.

Team Secret võttis veerandfinaalis kindla 2-0 võidu meeskonna nimega OG vastu. OG oli kahe eelmise The Internationali tšempion ja hetkel üks tugevamaid tiime kogu Euroopas.

Esimene mäng seerias oli küllaltki tasavägine, ent teine mäng oli juba esimesest minutist Team Secreti käes ja OG ei suutnud kordagi kaalukaussi enda poole kallutada.

Ivanov: pole mõtet üle pingutada

Ivanov andis meeskonna kaptenina ka võidujärgse usutluse, kus intervjueerija tõi välja, et Team Secreti vorm ei olnud enne The Internationali eriti hea ning see on üle aastate esimene TI, kus neid ei peeta favoriitideks.

Ivanov vastas, et pole mõtet üle pingutada. “Probleem pole selles, et me ei taha võita,” sõnas ta. “Aga väiksemaid turniire mängides tunnetad sa ikkagi alateadlikult, et sa lähed niikuinii The Internationalile. Tuleb valida matšid, mis on võitmist väärt.”

Clement “Puppey” Ivanov (paremal) võiduintervjuul.

Team Secret liigub nüüd poolfinaali, kus ootab neid Hiina meeskond Invictus Gaming. Mäng toimub neljapäeval kell 15:00 ja kui alagrupimänge vaadata, siis iG on hetkel favoriidi staatuses, sest nemad saavutasid oma alagrupis esimese koha, Team Secret aga teise.

Kui Team Secret neljapäeval seeria kaotab, siis kukuvad nad lohutusringi ehk losers bracket’isse, kust aga võimalus ennast finaali tagasi võidelda. Sisuliselt on The International 10 turniiril kolm finaali: upper bracket finaal (kus kohtuvad iG ja Team Secreti matši ning teise poolfinaali võitja), loser bracket finaal (kus kohtuvad lohutusringi poolfinaali võitjad) ja grand final, kus kohtuvad kahe finaali võitjad.

TI10 turniiritabel.Foto: Liquipedia

Seega on Team Secret ja Ivanov endale kindlustanud koha kuue parima meeskonna hulgas ja seda isegi siis, kui nad kaotavad nii poolfinaalis kui ka lohutusringis. Auhinnaraha on Team Secret võitnud juba vähemalt 1,4 miljonit dollarit. The International 10 võitja teenib 18 miljonit dollarit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.