Eesti

Eesti interaktiivne videomängude muuseum ootab annetusi vanade mängude ja konsoolide näol

Peatselt uksi avav LVLup! Eesti interaktiivne videomängude muuseum ootab annetusi vanade videomängude, elektroonika ja mööbli näol.

Muuseum tutvustab elektrooniliste mängude laia maailma ja põnevat ajalugu ning asub Tallinnas Pärnu mnt 154 (ARSi maja).

LVLup! ehitamine käib hetkel vabatahtlike ja algatajate isiklikest vahenditest. Kõik enam mitte vajalikud videomängud, vana elektroonika ja mööbel võivad leida uue elu muuseumis.

Sobivad Sega, Nintendo, Dendy, Gameboy ja muud mängud ja konsoolid. “Meile sobivad ka vanade mängudega seotud aksessuaarid ja esemed, samuti lauamängud. Mööbli ja elektroonika osas sobib kõik, mis vastab kirjeldusele “vanaema juures”. Elektroonika ei pruugi olla töökorras. Annetuste eest vastutasuks pakub muuseum tasuta külastusi, kutseid üritustele ning tänusid meie sotsiaalmeedia lehel,” andis muuseum teada.

LVLup! muuseumi peamine eesmärk on luua turvaline ja hariduslik kvaliteetaja veetmise, lõbutsemise ja silmaringi laiendamise koht kohalikele elanikele ja turistidele. Muuseumi on oodatud teismelised, lastega pered ning nostalgilised täiskasvanud.

Rohkem infot leiab siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.