Eesti

Eesti raamatupoodides on nüüd müügil “Fortnite’i” kogumiskaartide pakid

Kuidas lapsi raamatupoodi meelitada? Ütle neile, et seal müüakse "Fortnite'i" kaarte.Foto: Reddit

“Fortnite’i” fännidel on nüüd uus võimalus oma hobiga tegelemiseks. Enam ei pea kogu aeg arvutis istuma. Lõpuks ometi saame lapsed tagasi raamatupoodi maailmakirjanduse keskele – müügile on jõudnud  “Fortnite’i” kogumiskaardid.

Maailma kuulsaima videomängu teemalisi kaarte on võimalik osta Rahva Raamatu ja Apollo raamatupoodidest. Igas pakis on 6 erinevat kaarti ja Rahva Raamatu tootelehel tuuakse ka eraldi välja, et kuna tegu on üllatuspakkidega, siis rariteetse kaardi saamine garanteeritud ei ole.

Hetkel saab “Fortnite’i” kaardipaki soodsamalt kätte Rahva Raamatust, kus see on 2,99 euro pealt alla hinnatud 2,84 euro peale. Apollos peab kaartide eest välja käima 3,95 eurot. Kaartide hoiustamiseks saab soetada ka vastava albumi, mis maksab Rahva Raamatus 12,34 eurot ja Apollos 13,95.

Kogumiskaartidel on pildid erinevatest mängust tuntud relvadest ja kostüümidest. Kokku on võimalik koguda 300 kaarti, aga kuna tegu on esimese väljalaskega, siis võib arvata, et peagi on neid juurde tulemas. Erinevalt näiteks “Pokemoni” kaartidest on “Fortnite’i” kaardid mõeldud vaid kogumiseks ja mängida nendega ei saa.

Kaardid ilmusid maailmas müügile vähem kui kuu aega tagasi, kuid juba küündivad eriti haruldaste kaartide hinnad eBay’s saja dollarini.

Olgu mainitud, et kohalikes raamatupoodides müüakse ka muud “Fortnite’i” teemalist nänni. Näiteks järgmisel korral Apollot külastades vaata, kas märkad väikest lillat mängulaamat ja “Fortnite’i” minifiguuri.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.