Eesti

Inga Lunge ei pea end suuremaks sarjavaatajaks, kuid ühest sattus ta sellest hoolimata vaimustusse

Näitleja Inga Lunge koos muusikust abikaasa Toomas Lungega Foto: Madis Sinivee/ PM/ Scanpix

Seriaali “Pilvede all” armastatud näitlejanna Inga Lunge veedab suurema osa ajast näideldes ja viibides võtteplatsil, kuid sellest hoolimata tunneb ta huvi ka teiste ametikaaslaste vastu. ”Vaatan alati ära kodumaiste seriaalide vähemalt ühe osa, et omada mingitki arvamust ja olla kursis kolleegide tööga,” avaldab Lunge Diktorile.

Televiisori vaaatamine ei tähenda Lunge jaoks kaasajal mõne kindla teleprogrammi või kanali jälgimist. “Uuemad telerid on nagu suured arvutid, milledel telekanalite funktsioon on ainult üks paljudest võimalustest. Nii on ka meie kodus populaarsed Netflixis olevad saated, filmid ja sarjad.”

Inga ei pea end üldjuhul suuremaks sarja vaatajaks: “Mul ei ole harjumust vaadata ühte asja nö järjest tunde ja tunde. Kuid alles hiljuti vaimustusin Netflixi sarjast “Crown” sedavõrd, et vaatasin pea igal õhtul vähemalt ühe osa kui mitte kaks ja olin isegi kurb kui kõik seeriad vaadatud said,” räägib ta.

Vahel juhtub Lunge vaatama ka Eesti programmi: “Kui on saatekülaline, kes mind huvitab ja kelle seisukohti ma hindan, siis vaatan kindlasti ka “Plekktrummi”: kasvõi tagantjärele kui õigel ajal ei jõua.”

Vaata Netflixi seriaali “Crown” treilerit:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.