Eesti

Rauno Märksi avastused Eesti telest: tutvumissaade, kus osalejad on täiesti alasti

Raadiosaatejuht Rauno Märks Foto: Sander Ilvest/ PM/ Scanpix

Tuntud raadiohäält Rauno Märksi saab üsna pea näha juhtimas Kanal 2 uudistesaadet “Suvereporter”. Uuel hooajal paneb Kanal 2 uudistediktori rolli täitma erinevad armastatud telenäod ja staarid.

Märksi sõnul on tegemist siiski ühekordse projektiga ja praegused saatejuhid muretsema ei pea, et ta nende töö ära võtab.

Ekraanil olemine on praegu pigem tõesti fun, kuid õnneks mitte niisama, vaid tasustatuna. Telekoormust võiks tõsta sinnamaani, kus see veel raadiotööd segama ei hakka ja kui see peaks juhtuma, siis tuleb mul kaameratele ära öelda. Mikrofon ja muusika on mulle kordades hingelähedasemad. Retro FM kollektiiv on tore ja töö oluliselt stabiilsema iseloomuga, kui kohalik telemaastik. Seriaalis “Pilvede all” loodan kaasa lüüa veel ühe hooaja jagu, kui muidugi stsenaristidel teisi plaane pole,” annab Märks mõista, et suure tõenäosusega saab teda uuel hooajal taas Voltsi rollis näha.

Kuid ka vabal ajal jälgib Märks, mis televiisorist näha saab: “Minu meelest võib saateid ja sarju veelgi rohkem olla. Üsna hiljuti avastasin Kanal 11 pealt tutvumissaate või kohtingumängu, kus osalejad teevad valikuid täiesti alasti olles. Midagi pöörasemat ma televiisorist praegu näinud polegi,” on mees üllatunud.

Muide, Märks soovitab vaadata National Geographicu pealt jooksvat kunstnikust Pablo Picasso elust rääkivat seriaali “Geenius”: ”Väga detailirohke ja hea sisuga lugu”.

Telesaade “Suvereporter” alustab hooaega 4. juunil ja seda saab näha argipäeva õhtul kell 19.00. Nädalavahetustel on kell 19.00 eetris “Suvereporter+”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.