Eesti

Video: Alari Kivisaar pöördus teda rassistiks tembeldanud inimeste vastu kohtusse

Alari Kivisaar.Foto: SkyPlusi Facebooki konto kuvatõmmis

Alari Kivisaar teatas Facebooki vahendusel, et kaebas kohtusse neiu, keda süüdistab temavastase üleriigilise laimukampaania algatamises. Kivisaar lubab kohtusse anda ka teised laimajad.

“Mõni aeg tagasi algatasid mingid inimesed minu vastu massiivse kustutamiskampaania,” selgitab Kivisaar Facebooki postitatud videos. “Oma alatu tulemuseni jõudmiseks kasutati labaseid valesid, laimu ja libauudiseid, millede sisuks olid kontekstist väljarebitud sõnad, mida siis omakorda vürtsitati endale sobivate maitseainetega. Jäi mulje, et inimesed läksid oma valedesse nii sügavale sisse, et jäid neid ise ka uskuma.”

Info

Paljud on juba küsima hakanud, et kas olen käega löönud :)Vastus on siin.

Posted by Alari Kivisaar Photography on Kolmapäev, 29. juuli 2020

10. juunil postitas Kivisaar Facebooki eelmise video, milles lubas laimajate vastu kohtusse minna. Nüüd väidab ta, et möödunud on kuu aega, kuid seni ei ole keegi tema ees vabandanud.

“Mitte keegi neist ei vaevunud isegi vabandama. Kuu aega ootasin, aga kahjuks nüüd on aeg läbi. See neiu, kes minuvastase üleriigilise laimukampaania algatas ja seda hoogsalt vedas, saab esimesena kohtuhagi. Ja mitmed teisedki kodanikud leiavad õige pea oma postkastist kirja.”

Juuni alguses algatati Alari Kivisaare vastu allkirjade kogumise aktsioon, mille eestvedajad soovisid Kivisaare šovinistlike ja seksistlike ütluste pärast raadioeetrist eemaldada. Petitsioon Kivisaare eemaldamiseks algatati pärast seda, kui SkyPlusi eetris arutati George Floydi surma politseiniku käe läbi USA-s.

Kivisaar leidis, et teda laimatakse alusetult ning tema sõnad rebitakse kontekstist välja. Ta lubas koos advokaat Robert Sarvega kõik laimajad vastutusele võtta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.