Video: arvutimängus “GTA: Eesti” astuksid üles Kaja Kallas, Mart Helme, Brigitte Susanne Hunt ja paljud teised

Peaminister Kaja Kallas "GTA-s"? Miks ka mitte.Foto: kuvatõmmis

Mis juhtuks siis, kui ilmakuulsa “GTA” arvutimänguseeria tegevuspaigaks saaks Eesti. Milliseid tuntud kohalikke nägusid me selles mängus näeksime?

Redditi kasutaja loovloom on kokku pannud “GTA” mängude treilerite stiilis video, kus vastatakse just sellele küsimusele. Kaamera eest käib läbi nii tuntud poliitikuid, muusikuid ja avaliku elu tegelasi.

Selgub, et kui “GTA” ühel päeval otsaga Eestisse jõuab, siis mängus saavad endale rolli juutuuber Tanel Lepp ehk HDTanel, Brigitte Susanne Hunt, Kaja Kallas, Elmar Vaher, Mart Helme, Kalvi-Kalle Kruusamäe, Tanja Mihhailova-Saar ja teised.

Videos nähtav seltskond on niigi värvikirev, kuid Redditi kommentaatoritel on veel mõtteid, kes võiks end “GTA: Eestis” näole anda. Tahetakse näha näiteks Anu Saagimit, Varro Vooglaidi ja Igor Mangi. Eriti ontlikuna tundub soov näha “GTA-s” skandaalset kunstnikku Neeme Lalli.

Viimane “GTA” seeria mäng “GTA V” ilmus 2013. aastal, kuid on jätkuvalt röögatult populaarne. See tuli Eesti 2020. aasta Eesti populaarseimate mängude edetabelis esikohale ja müüs koroona-aastal lausa ulmeliselt hästi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.