Filmid

“Borati” järg on nüüd ilmunud ja sa saad seda vaadata täiesti tasuta

Silm puhkab.Foto: Amazon

Kazakhstani kuulsaim kodanik on tagasi! Amazon Prime Video striimimisteenuses on nüüd saadaval järg 2006. aasta filmile “Borat” pealkirjaga “Borat Subsequent Moviefilm” ja sul on võimalik seda vaadata täiesti tasuta.

Amazon Prime Video on striimimisteenus, mille eest peab maksma 6 eurot kuus. Kõigile uutele liikmetele pakutakse aga tasuta prooviperioodi, mille jooksul on sulle avatud kogu Prime Video sisu, muuhulgas ka uus “Borati” film.

“Borati” tasuta vaatamiseks mine Amazon Prime Video kodulehele, kliki nupule Start Your Free Trial ja registreeri end kasutajaks. Jah, sa pead küll sisestama oma pangakaardi andmed, kuid see selleks – kui sa ei soovi Amazon Prime Video liikmeks jääda, siis sa ei pea millegi eest maksma.

“Borati” tasuta nägemiseks ei pea tegema midagi kahtlast, kõik on lihtne ja loogiline.

Uue kasutajana peaks sul nüüd olema võimalik 5 päeva jooksul Amazon Prime Video teenust tasuta kasutada. Selle aja jooksul jõuad probleemideta ära vaadata “Borati” järje ja ka mitmeid teisi filme ja sarju, mis sind huvitava võivad.

Nüüd jääb ainult üle enne tasuta prooviperioodi lõppu oma Amazon Prime Video tellimus üles öelda. Selleks leia Amazon Prime Video lehel olles ekraani paremalt ülevalt nurgast üles oma profiili ikoon, kliki sellele ja vali menüüst nupp Account & Settings.

“Borati” järg on Amazon Prime Video striimimisteenuses juba praegu olemas.

Siin näed infot oma Prime Video tellimuse kohta, kuid sina kliki ekraani alumises paremas osas asuvale nupule End Membership. Seda tehes kinnitatakse sulle, et saad Prime Videot kasutada kuni tasuta prooviperioodi lõpuni ning pärast seda ei võeta su kaardilt raha maha.

Ja nii lihtne see ongi! Nüüd oled sa uue “Borati” tasuta ära näinud ning saanud pealekauba vaadata ka muud huvitavat Amazon Prime Video sisu.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.