Filmid

Hittseriaal “Köök” uut hooaega enam ei saa, kuid asemele võib tulla midagi palju huvitavamat

Foto: Facebooki kuvatõmmis

Täna andsid sarja “Köök” tegelased teada, et sügisest uut hooaega ei tule. Seriaali fännid on selle uudise peale juba Facebooki postituse all arvamust avaldanud ja loodavad, et tegu on naljaga.

Kahjuks on see tõsi ja kolm hooaega jooksnud komöödia saab selleks korraks läbi. Kuid kurvastamiseks ei ole põhjust, sest Sheffi osatäitja Indrek Taalmaa jääb optimistlikuks. 

“Sellest pole midagi, kui tegemine mõneks ajaks ootele jääb. Küll tuleb mõni teine kanal, kes sellest huvi tunneb: iial ei tea. See on väga hea stsenaarium ja võiks jätkuda küll,” sõnas Taalmaa Diktorile.

Taalmaa arvates on telemeedia üldse otsingute radadel. ”Reklaam kaob telest ära ja läheb rohkem internetti. Võib olla tulevikus on kogu televisoon just seal. Praegu on lihtsalt murdelised ajad,” lohutab Taalmaa neid, kes olid uudist kuuldes õnnetud.

Samas annab ta ka lootust, et asemele tuleb uus seriaal. “See on ju tegelikult Vene formaat, mis läheb üle sarjaks “Hotell”, mille enamus osatäitjad on samad. Selle stsenaarium on juba olemas ja olen seda ka näinud,” annab Taalmaa aimu, et kõik ei ole veel kaugeltki läbi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.