Filmid

Ilmus õrritusklipp uuele ulmefilmile, mille peaosas on Robert Pattinson

Filmi nägemiseks peab veel pikalt ootamaFoto: kaader videost

Warner Bros. jagas uue ulmefilmi “Mickey 17” õrritusklippi ja teatas, et film jõuab kinodesse 29. märtsil 2024. Peategelase rollis on Robert Pattinson.

Režissöör Bong Joon-ho (“Parasiit”) uusim film põhineb Edward Ashton raamatul “Mickey 7”, mis ilmus selle aasta veebruaris, kirjutab NME.

Raamatu peategelane Mickey7 tapetakse ohtlikul missioonil, mille käigus koloniseeritakse jäine maailm Niflheim. Pärast surma genereeritakse ta keha uuesti, ent suur osa Mickey7 mälestustest jääb endiselt alles. Ühel hetkel taipab Mickey7, milles asi ja avastab, et tema koha on võtnud hoopiski keegi Mickey8.

Veel ei ole avaldatud, kas film jälgib täpselt raamatu sisu või on teosest lihtsalt veidi šnitti võetud. Eeldatavasti võivad raamat ja film aga väga erinevad olla, sest Joon-Ho on ka varasemalt teoste ekraniseeringuid enda soovidele vastavalt muutnud.

Kuigi Ashtoni raamat ilmus alles sel aastal, nägi Joon-Ho raamatu käsikirja juba 2021. aasta teises pooles. See köitis koheselt tema tähelepanu ning enne aasta lõppu jõudis ta kohtuda ka mitmete näitlejatega, keda filmi kaasa lööma kutsuda. Pattinson avaldas muljet nii Joon Hole kui ka produtsentidele, kelle sõnul sobib ta peategelase rolli täiuslikult.

Näitlejatest mängivad uues linateoses ka Steven Yeun, Naomi Ackie, Toni Collette ja Mark Ruffalo.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.