Filmid

Marii Karell: Käisin Lady Gaga filmi vaatamas ja hakkasin ta fänniks

Lady Gaga ja Bradley Cooper filmis "Täht on sündinud" kehastamas muusikutest armastajapaari.Foto: Warner Bros

Kõigepealt käis meil külas tunnustatud muusik ja ütles, et läks suure eelarvamusega Lady Gaga filmi vaatama, aga selgus, et tegemist on vinge teosega.

Siis käis tunnustatud saatejuht ja ütles, et inimesed on nii lollid, aravavad, et Lady Gaga on suvaline blond, kes hüppab disko saatel, aga tegelikult on ta äge mutt! “Ma käisin ta kontserdil, see oli sada korda parem kui Madonna oma!”

Peab ütlema, et ma olin üks neist lollidest, kes siiani elas pimeduses ja arvas, et Lady Gaga on lihtsalt produktsioon. Polnud leidnud erilist põhjust tema muusikasse süveneda.

4 põhjust, miks seda nüüd peaks tegema

Film avab silmad. Esiteks, Lady Gaga oskab väga ägedalt laulda.

Teiseks, filmis on väga olulisel kohal muusika, selle autoriteks on Lady Gaga koos filmi teise peaosalise ja režissööri Bradley Cooperiga. Ja need on võimsad lood!

Kolmandaks, selgub, et Lady Gaga on kümme aastat näitlemist õppinud ja see tuleb tal hästi välja.

Neljandaks, terve filmi aja tuleb istuda klomp kurgus ja lõpuks muidugi pisarad voolavad. Mis saab olla veel ühe hea filmi eesmärk, kui mitte tekitada suuri tundeid!

Soundtrack on olnud muusikaedetabelites edukas, eriti “Shallow”.

Pärast filmi olin täielikult Lady Gaga mõju all. Lugesin tema karjääri kohta, LGBT õiguste eest võitlemise kohta ja vaatasin esimest korda elus ära tema muusikavideod. Õigem oleks öelda nende kohta suurteosed! Meenus Michael Jackson, sest Lady Gaga muusikavideod on hiigelpikad (kuni 9 minutit) ja vapustavalt tehtud. Siin üks näide, pärast mida tahaks kümme kilogrammi kaalus alla võtta:

Kes ei ole veel näinud filmi “Täht on sündinud”, siis kiirustage kinodesse, sest tõenäoliselt on tegemist selle aasta ühe parima filmiga, mis nopib ka mitmed auhinnad.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.