Filmid

Kas oled näinud? Netflixis murrab rekordeid uus film, mida vaadati 3 päevaga üle 30 miljoni korra

"Murder Mystery" peaosades astuvad üles Jennifer Aniston ja Adam Sandler.Foto: Netflix

Netflixis purustab vaatajarekordeid uus komöödiafilm “Murder Mystery”, mida vaadati 3 päeva jooksul pärast ilmumist tervelt 30,9 miljonit korda. Seda on rohkem kui ühtegi teist Netflixi originaalfilmi eales varem.

Kuigi Netflixil ei ole kombeks sageli vaatajanumbreid avaldada, siis on firma viimasel ajal hakanud seda üksikute eriti muljetavaldavate juhtumite puhul siiski tegema. Väidetavalt pärinevad umbkaudu 13 miljonit “Murder Mystery” vaatajat USAst ja Kanadast ning veidi üle 17 miljoni vaatajaskonnast mujalt maailmast.

Internetis on spekuleeritud, et filmi vaatajanumbrid on kõrgustesse kergitanud asjaolu, et see hakkab Netflixi käivitades sageli automaatselt mängima. Selles suure tõenäosusega põhjus siiski ei ole, kuna Netflix loeb filmi või seriaali episoodi ametlikult vaadatuks siis, kui kasutaja on sellest ära vaadanud vähemalt 70%.

On välja arvutatud, et kui Netflixi info vaatajanumbrite kohta vastab tõele, siis teeks see “Murder Mystery’st” aasta ühe edukaima filmi “Kapten Marveli” ja “Tasujad: Lõppmängu” järel. “Murder Mystery” seljataks ka “Troonide mängu” finaali, mida vaatas HBO andmeil 19,3 miljonit inimest.

“Murder Mystery” räägib Adam Sandleri ja Jennifer Anistoni kehastatud abielupaarist, kes reisivad Euroopasse, et anda igavaks muutunud kooselule uus hingamine. Puhkusel satuvad nad aga miljardäri jahil mõrvamüsteeriumi keskmesse ja peavad selle lahendama.

Kuigi Netflixi kasutajatele näib “Murder Mystery” meeldivat, siis filmikriitikud samal meelel ei ole. Arvustused on kesised ja IMDBs on filmi keskmiseks hindeks kõigest 6,0 punkti.

“Murder Mystery” on saadaval ka Eesti Netflixi kasutajatele. Huvilised saavad filmile pilgu peale visata siin.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.