Filmid

Legendaarse kaklusmängude seeria põhjal vändatakse 25-aastase pausi järel uus film

1995. aastal ilmunud "Mortal Kombati" film on tõusnud kultusklassiku staatusesse.Foto: kuvatõmmis

Populaarse ja üliverise kaklusmängude seeria “Mortal Kombat” ainetel hakatakse väntama uut filmi, vahendab Eurogamer. Väidetavalt pärineb ametlik kinnitus Lõuna-Austraalia riigiametnikelt, kuna just seal plaanitaks lõviosa filmist üles võtta.

Filmistuudio Warner Bros. kuulutas uue “Mortal Kombati” filmi välja juba eelmisel aastal, kuid nagu videomängufilmidega ikka, siis ei tähenda see veel, et ka päriselt tegudeni jõutakse. Nüüd on Austraalia ametnikud kinnitanud, et filmivõtted on tõepoolest plaanis.

Väidetavalt saab “Mortak Kombati” filmi peategelaseks härrasmees nimega Cole Turner. Cole on Philadelphiast pärit poksija, kes satub võistlema üleloomulikule kaklusturniirile, millest sõltub kogu maailma tulevik. Kõlakate kohaselt astuvad filmis üles ka mängudest tuntud tegelased, nagu Kano, Sonya Blade ja Raiden.

Filmi stsenaariumi kirjutab valmis Greg Russo, kes on enda sõnul igipõline mängur. Režissööritooli istub Simon McQuoid, kelle varasemate tööde hulka kuulub muuseas väga mõjus PlayStationi reklaam “Michael”. Ühtegi filmi lavastanud McQuoid varem ei ole.

“Mortal Kombati” ainetel on juba vändatud kaks filmi, mis ilmusid 1995. ja 1997. aastal. Mängufännide seas on need filmid tekitanud tuliseid arutelusid. Osad arvavad, et tegu on parimate mängu põhjal vändatud linateostega eales, teised suhtuvad filmidesse palju karmimalt. Siiski, loodetavast pakub ka uus film fännidele just nii meeldejäävaid pärleid:

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.