Filmid

Töös on Hollywoodi film, mille peategelane on Eestist pärit psühhopaat

Filmis "Orb" kehastab ennast Estheri nime taha peitvat eestlannast mõrvarit Leena Klammerit USA näitlejanna Isabelle Fuhrman.Foto: kaader filmist

2009. aastal jõudis kinodesse õudusfilm “Orb”, mille kurikael oli Eestist pärit sarimõrvar Leena Klammer. Nüüd on töös selle filmi eellugu “Esther”, mille keskmes on Klammer ise.

“Orb” räägib loo Ühendriikide abielupaarist, kes adopteerivad enda perekonda 9-aastase venelanna Estheri. Filmi jooksul selgub aga, et Estheri minevik on väga tume ja verine.

Estheri nime taga peidab end tegelikult Eestist pärit psühhopaatne mõrtsukas Leena Klammer, kes tappis enda isa ja tema elukaaslase. Pärast veretööd kandis ta mõnda aega karistust Saarnes asuvas vaimuhaiglas, kuid põgenes sealt ja jõudis pärast mitmeid keerdkäike lõpuks USA-sse.

“Orvus” kehastab eestlannast mõrtsukat Isabelle Fuhrman. Tuntud näitlejatest teevad filmis veel kaasa Vera Farmiga ja Peter Sarsgaard, filmi produtseeris Leonardo Di Capriole kuuluv produktsioonifirma.

“Esther” saab olema “Orvu” eellugu, mis räägib Leena Klammeri elust enne esimese filmi sündmusi. Ei ole seega mõeldamatu, et linateoses kujutatakse ka Leena elu Eestis enne Ühendriikidesse pagemist.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses