Filmid

Vaata treilerit: saladuskatte all filmitud “Breaking Badi” film jõuab Netflixi sügisel

"Breaking Badi" film tuleb juba üsna varsti.Foto: AMC

Potentsiaalsest “Breaking Badi” filmist on räägitud pikalt, kuid nüüd teame kindlalt, et linateos pealkirjaga “El Camino”  eksisteerib ja on juba salaja valmis vändatud. Filmi esimesest tiiserist selgub, et see jõuab Netflixi 11. oktoobril.

Filmi keskmes saab olema “Breaking Badi” seriaali peategelase Walter White’i parem käsi Jesse Pinkman, keda kehastab Aaron Paul. Sarja viimane episood jättis Pinkmani saatuse lahtiseks ning tiiserist selgub, et politsei tunneb tema vastu jätkuvalt suurt huvi.

Kuuldused “Breaking Badi” filmist levisid ka juuli alguses, mil nii Aaron Paul kui ka seriaali peategelast Walter White’i mänginud Bryan Cranston lubasid peatselt avalikustada uue koostööprojekti. Fännid olid aga pettunud, kui selgus, et filmi asemel on mehed hakanud hoopis koos alkoholi tootma.

“Breaking Bad” oli eetris vahemikus 2008-2013 ja seda peetakse üheks parimaks teleseriaaliks, mis eales loodud. Aastate jooksul pärjati “Breaking Bad” muuseas 16 Emmy ja 2 kuldgloobusega ning Guinnessi rekordite raamatus hoiab seriaal kõige enam auhindu võitnud telesarja rekordit.

Kõik “Breaking Badi” viis hooaega on olemas ka Netflixis.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.