Filmid

Video: “Visa hing” ja Bruce Willis on tagasi, aga mitte nii, nagu sa loodad

John McClane on tagasi, aga samas ei ole ka...Foto: kuvatõmmis

Legendaarne Bruce Willis on taaskord astunud “Visa hinge” filmidest tuntud terasest närvidega ja kuulikindla John McClane’i saabastesse. Kuid need, kes ootavad järgmist “Visa hinge” filmi, saavad paraku valusalt vastu näppe.

Jah, Bruce Willis on taaskord John McClane. Jah, selles klipis on “Visa hingele” omast märulit ja huumorit. Ning jah, tegu ei ole uue “Visa hinge” filmiga, vaid hoopis “Die Hardi” autoakude reklaamiga.

Tundub, et pidevalt plindrisse sattuv McClane on taaskord tulises olukorras – tema auto vajab uut akut, kuid teda ajavad taga erinevad “Visa hinge” filmidest tuntud kurjamid. Reklaamklipis on lisaks Willisele kohal isegi De’voreaux White, kes mängis kõige esimesest “Visa hinge” filmist tuntud libeda keelega limusiinijuhti.

Fännid, kes lootsid, et töös on uus “Visa hinge” film, peavad paraku edasi ootama. Viimane “Visa hinge” seeria märul ilmus 2013. aastal ning see film sai nii kriitikutelt ja fännidelt korralikult vastu päid ja jalgu.

Kuid nagu uus reklaamklipp näitab, siis Willis on jätkuvalt valmis John McClane’iks kehastuma. Loodetavasti ei piirdu see valmidus ainult autoakude reklaamidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.