Hea nipp

4 lihtsalt viisi, kuidas Netflixi telerist vaadata

Tellimuspõhised teleteenused on aina enam populaarsust kogumas traditsioonilise televisiooni kõrval. Üheks tuntuimaks kanaliks neist on Netflix, mida ka siinmail palju kasutatakse. Neile, kes alles plaanivad teenust kasutusel võtta, jagame mõned soovitused, mismoodi on võimalik seda teleri kaudu vaadata.

Nutiteler

Kõige lihtsam viis Netflixi kasutamiseks on ühendus otse telerist. Paljudel tänapäeva nutiteleritel on olemas eraldi rakendused meediateenuste jaoks nagu YouTube, Spotify või Netflix. Teada saamiseks, kas sinu teler võimaldab Netflixi kasutust otse telerist, tuleb menüü sügavustesse sukelduda ning sealtkaudu järgi vaadata. Mõnedel mudelitel ei pruugi rakendus vaikimis olla alla laetud, kuid poe kaudu on võimalik seda teha.

Kasutamiseks pole vaja muud, kui oma konto andmed teleri kaudu sisetada.

Chromecast

Üheks võimaluseks on Netflixi kasutada läbi Chromecast. See tähendab sisuliselt seda, et teenust striimitakse sinu nutiseadme rakenduse kaudu telerisse. Kuigi sisend on erinev, ei tohiks see kuidagi mõjutada ühenduse kvaliteeti, lisaks kaasneb Chromecastiga see mugavus, et saad rakendust juhtida otse nutiseadmest Google Home rakenduse vahendusel.

Apple TV

Apple’i nutiseadmete omanikud saavad kasutada ka ülalnimetatud võimalusi Netflixi ühendamiseks, kuid Apple TV olemasolul on võimalik teenust striimida otse läbi selle. Kui omad Apple TV-d ja muid sama tootja seadmeid, võib see olla kõige mugavam viis, kuna võimaldab rakendust juhtida erinevatest seadmetest AirPlay abil.

HDMI kaabel

Kui soovid teenust kasutada otse arvutist, saab seda teha HDMI kaabli kaudu. Selleks on vajalik teleris õiges seaded valida teenuse kuvamiseks ning arvutis Netflixi sisse logida. Paremal juhul tunneb arvuti teleri ära ning seadistamine toimub automaatselt. Kui mitte, tuleb üles otsida ekraani seaded ning valida neist see, mis telerit kuvab.

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.