Hea nipp

Vaata ja õpi: 5 kasulikku videot, mis õpetavad oma kätega arvutit ehitama

Kui plaanid oma kätega arvuti ehitada, siis viska nendele videotele pilk peale.Foto: imgur

Tänaseks on isikliku arvuti komplekteerimine muutunud lihtsaks ning tavakasutajale mugavaks. Meelepärastest detailidest raali ehitamine ootab hiljem või varem ees peaaegu kõiki mängureid, kes soovivad oma masinast optimaalset jõudlust kätte saada.

YouTube’i on arvutite ehitamise kohta hulgaliselt materjali. Geenius valis välja viis videot viielt erinevalt kanalilt, mis pakuvad kasulikke videoid arvutite kokkupanemise kohta.

Ära jäta pilku peale heitmata ka siis, kui sa oled juba kogenud raalimeister. Kellelegi ei ole halba teinud omandatud teadmiste üle kordamine. 

Hardware Canucks

Kuidas käib arvuti kokkupanemine? See video annab protsessist korraliku ülevaate. Kanalilt leiab lisaks veel erinevat sisu arvutite ja tarvikute kohta, erinevate aksessuaaride ülevaateid ja võrdlusi.

Saatejuhid mõjuvad asjatundjalikult ning rahulik formaat teeb videote vaatamise nauditavaks. 

TechSource

TechSource on maha saanud kiire ja asjaliku arvuti ehitamise õpetusega. Video on hoogne, aga sisu on väga konkreetne. Ei kasutata odavat klounaadi, et praktilist formaati meelelahutuslikumaks muuta.

TechSource’i kanalilt leiab arvutite ehitamise kohta veel palju sisu. Komplekteeritakse erinevates hinnaklassides raale, ehitatakse edevaid korpuseid ning tehakse sõpradele ka lõbusaid üllatusi.

Gameranx

Alati ei lähe asjad plaanipäraselt. Öeldakse, et tark õpib teiste vigadest. Gameranx on välja toonud erinevad apsakad, mida tuleks arvuti kokkupanemisel vältida.

Kanalilt leiab veel lisaks videomängude teemalisi edetabeleid ning mängudele pühendatud ostujuhi seeria nimega “Before You Buy”.

Linus Tech Tips

Öeldakse, et kõige parem on asju näha läbi oma silmade. Linux Tech Tips on arvuti ehitamise videos võtnud eesmärgiks näidata arvuti komplekteerimist esimese isiku vaates.

Lisaks arvuteid puudutavale sisule leiab sellelt kanalilt ka palju meelelahutuslikku materjali alates elektroonikatoodete võrdlustest kuni mitmesuguste lõbusate eksperimentideni. 

Bitwit

Arvuti ei pea alati ilmtingimata olema suures korpuses hiiglane. Bitwit ehitab selles videos pisema, aga täiesti töövõimeka masina.

Bitwiti kanalilt leiab lisaks veel igasuguseid võrdlusi, nippe ja arvutite teemalist meelelahutuslikku sisu. 

Selles rubriigis jagame nippe, kuidas midagi paremini teha.
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.