Mängud

10 head arvutimängu, mille saad kätte vähem kui 10 euroga

Siit leiad soodsaid mänge erinevate eelistustega mänguritele.Foto: Fatshark

Soovitame kümmet kvaliteetset ja kõrgelt hinnatud arvutimängu igale maitsele, mis on praegu saadaval vähem kui 10 euroga.

Metal Gear Solid V: The Definitive Experience

Mängumaastikul on vähe legendaarsemaid nimesid kui “Metal Gear Solid” ning 2015. aastal ilmunud seeria viimane osa tõestab, et aastatega ei ole arendajad kvaliteedilatti alla lasknud.

Tegu on hiilimis- ja märulimänguga, kus mängija kehastab Snake’i, kes peab salaja imbuma sõjaväebaasidesse, võitlema hiiglaslike tuumarobotitega ja üleloomulike veidrustega. “Metal Gear Solidi” narratiiv on veider ja keeruline, aga mängitavus on sellegipoolest viis pluss.

Kõikide lisadega “Metal Gear Solid V: Te Definitive Editioni” saad praegu kätte 75% soodsamalt 7,49 euroga.

Project CARS 2

Autofännide poolt soojalt vastu võetud “Project CARS 2” on elutruu võidusõidusimulaator, mis on loodud koostöös reaalsete motosportlastega. Sõita saab enam kui 180 autoga päriselt eksisteerivate ringradade virtuaalsetel versioonidel.

Tegu ei ole siiski nii süvitsimineva simulaatoriga, et uustulnukaid eemale peletada. Ka veidi rohelisemad sõitjad peaksid selle mänguga üsna hästi hakkama saama.

“Project CARS 2” on hetkel 84% odavam ja maksab 9,59 eurot.

Stellaris

Kui tahad kätt proovida tähtedevahelises strateegias, siis “Stellarises” on seda küll ja veel. Tegu on hiiglasliku mänguga – tulnukrassid ja tuhanded erinevad planeedid on protseduuriliselt genereeritud, mistõttu on iga mängukord unikaalne.

Lisaks kosmose avastamisele on mängija eesmärk laiendada enda impeeriumit, kas siis diplomaatia, sõja või kaubandusega. Ühele heale strateegiamängule kohaselt on siin erinevaid võimalusi mängus edasi liikumiseks tohutult palju.

“Stellaris” on praegu 77% odavam ja maksab 9,19 eurot.

Warhammer: Vermintide 2

Otsid mängu, mida saaks eneseisolatsiooni lõpusirgel koos sõpradega mängida? Siis võib sulle hästi sobida “Warhammer: Vermintide 2”, mida saab mängida viiekesi.

Tegu on “Warhammeri” sünges universumis toimuva koostöömänguga, kus viiesed tiimid peavad ennast läbi murdma tohututest elajalike vastaste hordidest. Valida saab 15 erineva klassi vahel, kellele saab mängides lahti lukustada värskeid võimeid ja uut varustust.

“Warhammer: Vermintide 2” on hetkel 75% odavam ja maksab 6,99 eurot.

The Witcher 3: Wild Hunt

18. mail viiendat sünnipäeva tähistanud “The Witcher 3” on üks kõige kõrgemini hinnatud rollimänge, mis eales loodud. Kui sa ei ole seda veel mänginud, siis siin on sinu võimalus see viga parandada.

“The Witcher 3” keskmes on Ida-Euroopal põhinevas fantaasiamaailmas elav koletisekütt Geralt, kes saab ülesandeks üles leida salapäraste üleloomulike võimetega noor naine. Siit hakkavad hargnema erinevad suuremad ja väiksemad lood, mille läbimine nõuab mängijalt sadakond tundi.

“The Witcher 3: Wild Hunt” on 70% alla hinnatud ja maksab 7,99 eurot.

Deus Ex: Mankind Divided

Hiilimismängude fännidele on “Deus Ex: Mankind Divided” tõeline maiuspala. Tugeva küberpungimaigu tõttu on see soovitatav ka neile, kes ei suuda ära oodata septembrit, mil ilmub “Cyberpunk 2077”.

Mängu tegevus toimub lähitulevikus, mil inimkehade sünteetiliste lisadega täiendamine on saanud tavapäraseks. Tegeletakse tõsiste teemadega, mis peegeldavad ka reaalset maailma – lahatakse näiteks võõraviha, usaldamatust, identiteeti ja muid aktuaalseid teemasid.

“Deus Ex: Mankind Divided” on praegu 85% odavam ja maksab 4,99 eurot.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Tegu on “Tomb Raideri” 20. aastapäeval ilmunud 2016. aastal ilmavalgust näinud suurepärase “Rise of the Tomb Raideri” eriversiooniga. Kogumik sisaldab lisaks “Rise of the Tomb Raiderile” ka mängu DLC-sid ning kosmeetilisi lisasid ka varasematest Lara Crofti seiklustest.

“Rise of the Tomb Raider” on tõsiselt hea järg 2013. aasta “Tomb Raideri” uusversioonile. Seekord läheb Lara Croft haudasid rüüstama Siberisse, kus ootab avastamist järjekordne sünge saladus.

“Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration” on 70% alla hinnatud ja maksab 8,99 eurot.

Mad Max

Viie aasta eest ilmunud “Mad Max” jäi paljudel mängijatel arusaadavalt kahe silma vahele – see ilmus samal ajal, kui varem mainitud “Metal Gear Solid V”, mida ootas kordades rohkem inimesi. Siiski, tegu on tõsiselt hea mänguga, mis on sinu aega väärt.

“Mad Max” ei ole odav mäng, mis loodi eesmärgiga samuti 2015. aastal ilmunud “Mad Max: Raevu tee” arvelt raha teenida. Siin on küllaga originaalset sisu – autod on mõnusalt hullumeelsed, mööda kõrbe romurallitada on tõsiselt mõnus ja lugu on “Mad Maxile” omaselt täiesti segane. Ühesõnaga, proovi!

“Mad Max” on praegu 75% odavam ja maksab 4,99 eurot.

Outlast 2

Kui kõik ülalmainitu on sinu jaoks olnud lahja soust, siis õudusmäng “Outlast 2” on juba teine teema. Pane tuled kustu, klapid pähe ja varu heaga puhtaid alukaid.

Mängija kehastub kaamerameheks Blake Langermanniks, kes ajab koos enda abikaasaga salapärase mõrvarliku kultuse jälgi. Mõistagi kisub kõik kiiva ja juhtub kõik see, mida seostatakse fraasiga “salapärane mõrvarlik kultus”.

“Outlast 2” on alla hinnatud 80% ja maksab 5,59 eurot.

Thronebraker: The Witcher Tales

Olenemata sellest, et “The Witcher 3” on nii populaarne ja kõrgelt hinnatud, on paljud kahjuks “Thronebrakerist” mööda vaadanud. Tõsi, erinevalt kolmandast “Witcherist” on tegu kaardikogumismänguga, kuid ka “Thronebraker” räägib loo, mis on igati suuremate “Witcheri” mängude vääriline.

“Thronebrakeri” põhineb “The Witcher 3” kaardimängul Gwent. Lahingud ja erinevad katsumused lahendatakse Gwenti kaardimänguna, kuid mängus on ikka võimalik mööda kaarti ringi liikuda, teha erinevaid missioone ja nautida tõsiselt head lugu. “Witcheri” fännidele peaks “Thronebraker” kindlasti sobima.

“Thronebraker: The Witcher Tales” on hetkel 50% odavam ja maksab 9,99 eurot.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.