Mängud

6 klassikut Steami soodusmüügilt, mis peaks olema igal tõelisel mängugurmaanil

Steami suvine soodusmüük kestab 9. juulini.Foto: Isrsan Blog

Alanud on Steami suvine soodusmüük ja aeg on kriitiliselt otsa vaadata oma mängude valikule. Uusi mänge oskavad kõik osta, kuid ainult asjatundja tunneb ära tõelise klassika.

On mänge, mida lihtsalt peab omama. Kasvõi päevaprae hinnaga. Sukeldume koos pea ees Steami odavmüügi kataloogi, et välja tuua tõelised pärlid. Need mängud on säranud aastaid ja niipea ei tuhmu.

Grand Theft Auto: Vice City

Selle mänguga sai GTA seeria sisse tõeliselt võimsa hoo. Sa võid rääkida oma sõpradele, kui innovaatiline see omal ajal oli ja milline koht on sellel mängunduse ajaloos ning sinu kolektsioonis, kuid olgem ausad – tegelikult kasutad sa seda mängu vaid Vice City tänavatel tiirutamiseks ja raadio kuulamiseks. Praegu saab “Vice City” kätte vaid 3,49 euroga. See mäng on odavam ja parem kui Spotify.

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Aeg on vaadata peeglisse ja küsida endalt: miks? Miks mul seda mängu juba olemas ei ole? Avatud maailmaga märul Hong Kongis. Nagu GTA, aga paljude arvates veel parem. Nüüd on tulnud see mäng, et päästa sinu tervis Sa jätad täna selle krõpsupaki ja limpsi ostmata ning soetad selle asemel 2 euro eest mängu “Sleeping Dogs: Definitive Edition“. Kõik on õnnelikud.

Monkey Island Collection

See on juba luksuslikum riiuliilu. 8,54 eurot maksev neljamänguline “Monkey Island” kollektsioon näitab, et sinus on stiili. Neid mänge nähes teab sinu sõber, et SINA tead. Sina tead vastuseid küsimustele “Miks on solvamine tähtsam kui vehklemise oskus?”, “Miks on kummist kana küljes ratas?” ning “Kust on inspiratsiooni saanud “Kariibi mere piraatide” loojad?”.

Portal 2

Nüüd, kus natuke raha on juba kulutatud, seisad sa silmitsi tõeliselt elulise küsimusega. Kas sõita 3 minutit Bolti tõukekaga või lisada oma mänguvalikusse tõeline klassika, mille puudumist sa alati häbenenud oled? “Portal 2” maksab 81 senti. Juba mängu lõpulaul on väärt enamat. Üks nupuvajutus ja sinu hea maine on päästetud. 

Goat Simulator

Iga tõeline kollektsionäär vajab oma kogusse ka midagi sellist, mis näitab, et tegelikult ei võta sa seda hobi üldse nii tõsiselt. “Goat Simulator” on mäng, mis petab ära kõik kahtlejad. Nii see mäng kui selle omamine tekitab niivõrd palju küsimusi ja ainuõige vastus neile on “Ma lihtsalt võin seda endale lubada. Kuni 9. Juulini 2.04 eurot”.

Mõned minutid ja 16,88 eurot hiljem on meie abiga sinu au päästetud. Nüüd võid rahuliku südamega osta poole hinnaga “Monster Hunter: Worldi” osta. Just nii nagu kõik sinu sõbrad.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.