Mängud

82-aastasest striimijast vanaemast saab fännide nõudmisel tegelane suures rollimängus

Shirley on "Skyrimi" fännide seas omamoodi kuulsus.Foto: PCGamer

Rubriiki toetab

Shirley Curry on USAs elav 82-aastane pensionär, kes on juhtumisi ka üks populaarsemaid rollimängu “The Elder Scrolls V: Skyrim” striimijaid. Nüüd, tänu peaaegu 50 000 fänni toetusele on mängu arendusstuudio Bethesda otsustanud muuta Curry tegelaseks seeria järgmises mängus “The Elder Scrolls VI”.

Hiljuti toimunud “The Elder Scrollsi” 25. aastapäeva pidustuste raames anti teada, et Bethesda on fännide palveid kuulda võtnud ja populaarsest “Skyrimi” vanaemast saab järgmises mängus tegelane. Kui allolevas videos 8:40 juurde hüpata, siis saab näha, kuidas Curry Bethesda stuudios salvestamas käis.

Curry ise on väga rahul, et saab osaks “The Elder Scrollsist”. “Teadmine, et keegi mängib tulevases mängus minu tegelasega, tähendab mulle väga palju,” kommenteeris ta.

Fännipetitsioon Curry lisamiseks “The Elder Scrolls VI” sai alguse pärast mängu väljakuulutamist eelmisel aastal, kui Bethesda juht Pete Hines mainis, et teos ilmub alles mitme aasta pärast. Curry kurtis seepeale, et on siis tõenöoliselt juba nii vana, et ei jõuagi enam mängu mängida. Seepeale algatasid fännid kampaania, et Curry oleks ka tulevikus osa “The Elder Scrollsi” ajaloost.

Shirley Curry on “Skyrimi” fännide seas omaette fenomen. Tema YouTube’i kanalil on üle poole miljoni jälgija ning tema striimid paistavad silma soojuse, kaasavuse ja sõbralikkusega. Näiteks on tal komme kutsuda jälgijaid oma lastelasteks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.