Mängud

Aasta suurimad PlayStation 4 mängud said suvised ilmumiskuupäevad

"The Last of Us Part II" ilmub juuni teises pooles.Foto: Naughty Dog

Rubriiki toetab

Sony kinnitas palavalt oodatud PlayStation 4 eksklusiivmängude “The Last of Us Part II” ja “Ghost of Tsushima” ilmumiskuupäevad.

Koroonaepideemiast tingitud tarneraskuste tõttu lükati “The Last of Us Part II” ilmumiskuupäev hiljuti 29. mailt edasi avalikustamata kuupäevale. Nüüd teame, et mäng ilmub 19. juunil.

Varasemalt juuni lõpus ilmuma pidanud “Ghost of Tsushima” lükati paar nädalat edasi ja ilmub nüüd 17. juulil.

2013. aastal ilmunud “The Last of Usi” peetakse üheks parimaks mänguks, mis eales loodud ja seega on ootused teise osa suhtes kõrged. Sel korral kehastub mängija Ellie’ks, kes esimeses osas oli kõrvaltegelase rollis, kuid tagasi on ka eelmise mängu peategelane Joel.

“The Last of Usi” tegevus toimub postapokalüptilises USAs, kus agressiivne parasiit on hävitanud suurema osa inimkonnast. Teise “The Last of Usi” kohta internetis infot otsides tasub olla ettevaatlik – lekkinud on olulisi detaile, mis võivad mängu kesksed pöördepunktid ära rikkuda.

“Ghost of Tsushima” on seiklusmäng, mille tegevus toimub 13. sajandi teises pooles Jaapanis mongolite invasiooni ajal. Tegu on avatud maailmaga seiklusmäruliga, mida on muuseas võrreldud näiteks “The Witcher 3: Wild Huntiga”.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.