Mängud

Avalikustati selle aasta “Call of Duty” esimene mänguvideo, mis on samal ajal nii hea kui ka halb

Mida kriitikud arvavad?Foto: Activision

Äsja avalikustati aasta lõpus ilmuva “Call of Duty: Modern Wafrare’ist” kõige esimene mänguvideo, kus neli mängijat taplevad uhiuues mängulaadis Gunfight.

Klipis nähtav mängupilt näib “Call of Duty’le” omaselt tempokas ja sujuv, kuid samas väga tuttav. Videos näeb ka kolme erinevat kaarti, mis on kõik loodud just Gunfighti mängulaadi jaoks.

Tundub, et “Modern Warfare’i” debüütvideo on üles võetud PlayStation 4 peal, kuid ei ole täpselt aru saada, kas kasutatud on võimsamat Pro konsooli. Küll aga on selge, et graafiliselt näeb tänavune “Call of Duty” eelkäijatest peajagu parem välja.

Gunfighti matšist saab korraga osa võtta neli mängijat, kes jagatakse kahestesse tiimidesse. Mängijate varustus uueneb automaatselt iga kahe raundi järel, kuid reegleid saab mugandada ka nii, et sõdimiseks vajaliku kraami peab ise lahinguväljalt üles leidma.
Watch COD MW GUNFIGHT MODE REVEAL (FULL MP UNIVERSE REVEAL ON 8/1) #COD_PARTNER from TeePee on www.twitch.tv

Veel suurem ports “Modern Warfare’i” mängupilti plaanitakse avalikuks teha 1. augustil, mil kavatsetakse rääkida uuest “mitmikmängu universumist”. Lisaks sellele peaks plaanitakse jooksvalt juuli jooksul mängu kohta avaldada mitmeid väiksemaid infokilde.

“Call of Duty: Modern Warfare” ilmub 25. oktoobril ning üllatuslikult saavad arvuti- ja konsoolimängijad seda koos ristvõrgus mängida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.